2737
2734
عنوان

ویس قدیمی گوشی همسرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1120 بازدید | 35 پست

بعد یهو زدم روش ..دیدم صدای همسرمه..داره میگه دیگه اینم‌جور شد..دیگه چی میخوای دیگه بهونت چیه...

یهو یادم افتاد عه اون موقع که ما دوس بودیم...مادرشوهرم با خونواده من لج کرده بود و نمیومد هی بهونه میاورد...مخالف بود که من اخرین بار که شوهرم کفت اخرین بهونشو اکی کردم میخوام امشب بهش بگم...

منم کفتم صداشو صبط کن واسم..ببینم چی میگه..

😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حامله بودی؟؟؟؟

بي بي چكام ك منفيه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

همسرم اینو صبط کرده بور ولی واسم تفرستاده بود...

تا اینکه گفتم عههههه اینه...

هرجی شوهرم گفت گوش نکن...بخدا نمیدونم چیه...ی وقت ناراحت میشی..گوش ندادم...قسم دادم گفتم نه بزار گوش کنم

😊😊
بي بي چكام ك منفيه

انشالله تا چندماه دیگه شکمت بیاد جلو و یه موجود کوچولو با لگداش جر واجرت کنه😍😍😍

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2738

اوه اوه چیا ک نگفته😂

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 

انقدر حالم بد شددددد....

ففط به شوهرم گفتم خداروشکررررررررر خداروشکرررر هم خودم هم خونوادم رو سفید شدیم...مامانتم اگه الان انقدر داره حرص میخوره و داره دق میکنه بابت اینه هرکاری کرده نشده خونواده منو بد کنه...در مقابل این همهههه خوبی خونواده من مات مونده...

😊😊
ای واییی انشالله به زووودی

❤️❤️❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
انشالله تا چندماه دیگه شکمت بیاد جلو و یه موجود کوچولو با لگداش جر واجرت کنه😍😍😍

فدات بشممم😍😘😘😘

2706