1373
1341
عنوان

ویس قدیمی گوشی همسرم...

574 بازدید | 35 پست

بچه ها امروز قرار بود با گوشی همسرم ویس ضبط کنیم...همسرم یادش نبود برنامه شو داره...من گفتم بزار بیینم داری...برنامه شو پیدا کردم..به طور اتفاقی رفتم توی ویسای ذخیره شده...

خواننده خاموش از سال ۹۰🙄دلیل عضو نشدن تنبلی.. 🙈😊                                                                                           اولین عضویت سال ۹۶...سه بار کاربریم حذف شده...حرف سیاسی نزنین خوب دوستان🧐

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379

بگم خوب یا دیره

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر من عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم     
1376
1226

بعد یهو زدم روش ..دیدم صدای همسرمه..داره میگه دیگه اینم‌جور شد..دیگه چی میخوای دیگه بهونت چیه...

یهو یادم افتاد عه اون موقع که ما دوس بودیم...مادرشوهرم با خونواده من لج کرده بود و نمیومد هی بهونه میاورد...مخالف بود که من اخرین بار که شوهرم کفت اخرین بهونشو اکی کردم میخوام امشب بهش بگم...

منم کفتم صداشو صبط کن واسم..ببینم چی میگه..

خواننده خاموش از سال ۹۰🙄دلیل عضو نشدن تنبلی.. 🙈😊                                                                                           اولین عضویت سال ۹۶...سه بار کاربریم حذف شده...حرف سیاسی نزنین خوب دوستان🧐

همسرم اینو صبط کرده بور ولی واسم تفرستاده بود...

تا اینکه گفتم عههههه اینه...

هرجی شوهرم گفت گوش نکن...بخدا نمیدونم چیه...ی وقت ناراحت میشی..گوش ندادم...قسم دادم گفتم نه بزار گوش کنم

1339