2726

سلام جواب آزمایش دخترمو گرفتم وگذاشتم اینجا چندنفراز دوستان گفتن 1چیزش اشکال داره رفتم تو نت خوندم ودچارشوک شدید شدم به معنای واقعی مرگ رو به چشم دیدم روحم داشت ازبدنم جدا میشد حالت بدی بود انگار تمام وجودم داشت میسوخت قلبم جوری میزد صداشو وضربانش حس میشد باصدای بلند گریه میکردم به شوهرم گفتم ببرش خونه مادرم منو تو اون حال نبینه رسوندش وبرگشت اومد دید دارم چطورگریه میکنم وزار میزنم شروع کردبه گریه وشیون ووبغل کردبردم تواتاق که همسایه هانشنون سرشو گذاشت روشونم وگفت من نذرکردم واسه 2تابچه یتیم شک ندارم چیزیش نیست بعد رفت تو نت ودید اصلا پایین بودنش اولاخطرناک نیست دوما اصلاواسه کودک با بزرگسال خوب فرق داره منم ازاونجاکه حس کرده بودم دوستای سایت 1چیزی روپنهان میکنن و نمیگن نگفته بودم واسه بچمه گفته بودم دوستمه واین باعث این حال شده بود خلاصه رفتیم دکتروگفت خداروشکر خوبه انقد خوشحال شدم بازم بلند گریه میکردم باتمام وجودم خداروشکرکردم انگار1تلنگربود بس که ناشکرم قدر داشته هاتون سلامتیتون رو بدونین ازته دل دعامیکنم هیچ پدرمادری این حالو تجربه نکنن هیچ بچه ای مریض نباشه همه مریضاشفابگیرن آمین

مهربونی قشنگه💖همزبونی قشنگه💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خداروشکر

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

واقعا متاسفم واسه اونی که برات نوشته برو پی‌ همکارام، رسوب خون شما که کمه😂😂😂

Esr, بایذ زیر بیست باشه که چهار بوده و عالی 

چه کولی بازی‌هایی درآوردی خواهر 

مال پسر من سر یه بیماری میشد 185 و بستری میشد 

پس من چی بگم

واقعا متاسفم واسه اونی که برات نوشته برو پی‌ همکارام، رسوب خون شما که کمه😂😂😂 Esr, بایذ زیر بیست ...

آخه چیزای بدی خونده بودم انشاله 120ساله بشه پسرگلت💖

مهربونی قشنگه💖همزبونی قشنگه💖
2706