2733
2734
عنوان

مادر شوهر شماهم اینطوریه 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 55 پست
عه شماها ظرف میخورین؟حق داره مادرشوهرت حساس باشه

😁😂😂😂😂وای پوکیدم هی میگم چرا میگین میخوری اقاااا حواسم نبود 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔
چطوریه اینطوری 

نه..کثیفه...حالم بدمیشه...من خودم روتمیزی حساسم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوش بحالت. برعکس مادر شوهر منه. مادرشوهر من اصلا نظافت و بهداشت رعایت نمیکنه. منم خیلی رو تمیزی حساسم. همیشه حرصشو میخورم. وقتایی که میرم خونه اش اصلا دوست ندارم چیزی بخورم. به زور میخورم. خیلی وقتا که دعوت نیکنه بهونه میارم نمیرم

حالا چرا ظرف میخورین هیچی پیدا نمیشه خونشون؟🤔

تمیزه ولی به منم چیزی نمیگه

هیچوقت که غذا نپختم اونجا ولی ظرف شستم

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
نه البته مادرشوهرم تمیز هست اما وسواس نداره با ماهم کاری نداره برم خونشون واسش ظرف بشورم انگاری که و ...

مال من جلوشوهرم تشکرمیکنه

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2738

مادرشوهر من منتظر میشه عروساش تمیز کنن😐😐

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
مادرشوهرمن خیلی باسلیقه و تمیزه ولی وسواس نداره راحتم اونجا

من ن همش استرس دارم خونه خودمم میاد همش استرس دارم 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔
2706