2733
2734
عنوان

بین پزشکی و دندون گیر کردم

1506 بازدید | 29 پست

بچه ها به نظرتون جو بیمارستان بعد یه مدت برام عادی میشه پزشکی انتخاب کنم یا برم دندون البته از دندون زیاد خوشم نمیاد به نظرتون چی کار کنم 

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چرا گیر دادید فقط به این دو تا ؟ 

فیزیو و دارو رشته نیستن؟؟؟؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین اگه برات پول مهمه و زیاد حوصله درس و ادامه تحصیل و سختیاش و نداری دندون بزن اما اگه عشق درس داری و روحیه کمک داری و سختیاش برات مهم نیست و اگه دیر به پول برسی هم زیاد برات مهم نیست پزشکی بزن. فقط و فقط به روحیات و خواسته های خودت از درس و زندگی فک کن خیلی مهمه

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗

سلام عزیزم تبریک میگم بهت برای قبول شدنت...بعدش اینکه امیدوارم یه دکتر خیلی دلسوز خوب بشی در اینده...عزیزم علاقه خودت خیلی شرطه توی هر کاری...ولی هر شغلی یه سری مسائل داره مثلا پزشکی هفت ساله و خب سختیای خودش رو داره...دندون پزشکی به نسبت زمان کوتاهتری داره کارشم میدونی مربوط به ترمیم دندانه...روحیاتت به کدوم میخوره؟درمان بیماریها یا اصلاح عیوب دندان

اگه کسی هیپنوتیزور خوب میشناسه بگه

کشیک برام مهم نیست امروز با همسر خواهرم مشورت کردم گفت بری بخش جراحی کلا تصادفی میبینی ولی اوایل سخته ولی بعد مدتی برات عادی میشه 

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید
2706