2703
2553
یکی از 3 کتاب پرطرفدار در این تاپیک تو کشور ما همه میرن پزشک میشن، اما خالد حسینی طبابت را برای نوی ...

كتاب بود زن در ريگ روان نويسنده ش ژاپني بود و دقيقا روزي كه مدرك پزشكي رو ميگيره ميزاره تو كشو و نويسندگي رو اغاز ميكنه 

@معصومه271    

استارتر سلام عزیزم وقتت بخیر

میخوام برای بار اول برای نامزدم هدیه بخرم..کنار هدیه ش ی کتاب خوب هم میخوام بذارم

اهل کتاب نبوده تا الان...ولی خوشش میاد

مذهبی هم نیس

از موضوعات انگیزشی

یا چیزایی ک کلا کمک کنه سطح ادم بالاتر بره خوشش میاد

چه کتابی پیشنهاد میکنی ک با خوندنش حس خوبی بهش دست بده؟

عشق هرگز نمیمیرد خوبه؟

یا چی؟

ممنونم از راهنماییت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هزار خورشید تابان سال بلوا

درباره اولی که مفصل صحبت کردیم و اخیراً هم بعد از بادبادک باز دوباره مورد توجه قرار گرفته

اما سال بلوای عباس معروفی هم بسیار خواندنی است، بیشتر ما معروفی را با سمفونی مردگان میشناسیم اما سال بلوای او هم بسیار خواندنی است

2456
2714
خانمی سلام عزیزم ممنون که من قابل دونستین! چقدر میخوای هزینه کنی؟    

قربونت برم خوشحال شدم تاپیکتو پیدا کردم😍اخه خودمم دوس دارم کتاب خون بشم

اووم تا ۱۰۰..۱۰۰ و خرده مشکلی نیس

قربونت برم خوشحال شدم تاپیکتو پیدا کردم😍اخه خودمم دوس دارم کتاب خون بشم اووم تا ۱۰۰..۱۰۰ و خرده ...

عزیزی!

خوب پس حله! بابا مایه دار  

خانمی اگر میخوای رمان بخری من خمره هوشنگ مرادی کرمانی را پیشنهاد میکنم- جذاب و طنز و ساده

یا کتاب املت دسته دار ناصر فیض-  شعر طنز

یه کتاب هست از جاده مخصوص تا سیلیکون ولی- خاطرات مدیری ایرانی که در آمریکا و ایران سابقه مدیریت داره

کتابهای انگیزشی هم هفت عادت مردمان موثر را پیشنهاد میکنم

خواهری باز در خدمتم

عزیزی! خوب پس حله! بابا مایه دار     خانمی اگر میخوای رمان بخری من خمره هوشنگ مرادی کرما ...

مرسی عزیزدلم خیلی لطف کردی

کتابی ک تو مایه های عاشقانه باشه چی پیشنهاد میدی بخوام براش بخرم؟🙊😂

2706