2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام معصومه جون

عزیزم من میخام شروع کنم کتاب بخونم. در مورد موضوع هایی مثل برزخ و آخرت و... اینا که هم خیلی جالب باشه هم اطلاعاتم بالا بره. 

اگه میشناسی معرفی میکنی بهم عزیزم؟ یا درمورد موضوع هایی که اطلاعات عمومیم رو بالا بره.

prove yourself to yourself not others
2728
سلام معصومه جون عزیزم من میخام شروع کنم کتاب بخونم. در مورد موضوع هایی مثل برزخ و آخرت و... اینا که ...

سلام خواهر گلم

چقدر خوب که به فکر این مسائل هستید. وَأَنْذِرْهُمْ يَوْمَ الْحَسْرَةِ إِذْ قُضِيَ الْأَمْرُ وَهُمْ فِي غَفْلَةٍ وَهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ
چشم باعث افتخاره

فقط با ادبیات دینی آشنا هستید؟

پرنده خارزار 

كليدر 

مردي بنام اوه 

ملت عشق 

سمفوني مردگان 

چراغها رو من خاموش ميكنم 

اتحاديه ابلهان 

غرو و تعصب 

كيمياگر 

باشگاه مشت زني 

دختري كه راز كهنه رو فاش كرد 

بادبادك باز

دوست دارم بگم بازم همشون يه قسمتايش تو ذهنم 

مونده 

عذاب وجدان 

احسنت یه بار به بچه های تاپیک پیشنهاد دادم این دو کتاب با هم بخونن! زنده باشید

بامداد خمار رو دوست داشتم شب سراب نه انقدر از رحيم و مامانش بيزار بودم كه حرف نويسنده باورم نشد😂😂😂😂😂😂😂از همون اول جاي محبوبه من عاشق پسرعموش شدم 🙈

بله عزیزم تا حدودی آشنام  

خوب خیلی عالی عزیزم

اولاً کتاب زندگی جاوید یا حیات اخروی شهید مرتضی مطهری را بهتون توصیه میکنم؛ قلم ساده ایشونزبانزد هست- کتاب اگر اشتباه نکنم 5 فصل داره که فصل آخر درباره جهان آخرت هست و در فصول قبل درباره شناخت خدا و انسان صحبت میکنن؛ 

کتاب معاد شهید دستغیب هم بسیار خواندنی است

کتاب معاد آیت الله مصباح یزدی

عزیز این کتابها همانطور که از نویسنده هاشون مشخصه تخصصی هستند مخصوصا کتاب معاد دو بزرگوار اخیرالذکر

سیاحت غرب مرحوم آقا نجفی قوچانی هم که معروفه و بسیار ساده

باز من در خدمتم

2706