1373
1341

رمان از دل آتش 

نوشته تینا عبدالهی

«مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی. مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویا پرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالی‌ات را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکرت             

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350

قلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــعه حیـــــــــــــواناتــــــــــــــــــــــــــــ

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1376

بلندیهای بادگیر

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
1226

قورباغه رو قورت بده

از حال بد به حال خوب 

👩🏻‍🦰 ۳۳سالمه،متاهلم 💑،مادرم 👨‍👩‍👧،مسلمانم 🕋، ،گیاهخوارم🥗🌯🥙🍝🍜🍲 ،دوستدار طبیعتم🌲🌳🌴🍀،مینیمالست هستم چیزی که دنبالشم عشق،آرامش و صلح  و دوستیه،راستی حواسم باشه کسی رو نصیحت و قضاوت نکنم و جیزی که تو مغزم خیلی پر رنگه مرگه .....

رمان ایرانی اسطوره رو خیلی خیلی دوس داشتم

مرد:ناهارچی داریم؟...زن:ماکارونی مرد:نمیخورم...زن:چطورشنبه یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه دوس داشتی خوردی؟مامانت اینا پرت کردن....مرد:😑
1339