2410
2553

سه ماه و نیمشه...چند روزه رو برمیگردونه و گریه میکنه تا میخوام شیرش بدم یروزه پاش زخم شده اما بهتره... فکر نکنم از پاش باشه...وای به هر ترفندی بلدمممیدم نمیخوره فقط خوابیده اونم وقتی خماره و خواب الود. دیگه بریدم. کلافم. چیکار کنم. دخترم چش شده.. اخه خوابیده هم که میگن بده عفونت گوش میاره و... بچه ها خسته شدم چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

منم دخترم از همین سن به بعد دیگه شیرمو نمیخورد تو خواب بهش شیر میدادم بعدم روز به روز ضعیفتر شد.منم نفهمیدم علتش چیه میبریم دکتر هم میگفت سالمه مشکلی نداره  

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
2714

دخترمنم ازدو ماهگی به زورشیرش میدم اصلا توبیداری نمیخوره هرموقع خوابیدشیرش میدم.الان چهارماهونیمست.خیلی خستم کرده این کارش

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

خوابیده اشکالی نداره...ما که دادیم و مشکلی نببود....من حول وهوش 4 ماهگی پسرم داش شیرمو پس میزد...فقط تلاش کردم وایساده تکونش میدامیدم وراه میرفتم شیر مسدادم...سرسینمو پودر نبات میزدم میذاشتم دهنش..حتی تو مسافرت که تو 4 ماهگیش رفتیم...دست تنها...همش شیشه پودر نباتم باهام بود...دیگه گاهی شبا که خسته میشدم و میدیدم خواب نمیره شیر خشک میدادم ...ولی شیشه رو وقتا دیگه نمیدادم....امید داشتم که بگیره....میگفتم هر وقت گشنش شد میگیذه...واقعا نمیتونستم باور کنم شیرمو نخوره...خدا رو ظکر بعد مدتی تلاش دوباره خوب شد...شکهرم میگعت من دیگه ناامیو شده بودم.....ولی همیشه امید میداد میگفت شیر خشکش بده اشکال نداذه....ِو من از اونطرف خیالم راحت شد...ولی تلاش کردم

اگر الان به خاطر گرونی نون واب از عقایدوولایت و...... دست بکشیم وکشورمون رو زیر سوال ببریم .....قطعا در واقعه کربلا هم امام حسین رو تنها میگذاشتیم ویزیدی میشدیم....واین زیر سوال بردن دودش تو چشم همون ادم میره ووقتی متوجه میشه که دیره...... ..کاش قدر خودمون رو بدونیم که در زمانی زندگی میکنیم که اخر الزمانه وچیزی به ظهور اقا نمونده....چی بهتر از این که شیعه باشی..در اخر الزمان باشی...علائم ظهور رو داشته باشی ببینی؛سختی ها رو درک کنی وبدونی بعد از تمام این ها منجی عالم بشریت میاد وتو در این زمان پشت امامت ثابت قدم بمونی.کاش از فطرت خودمون دور نشیم و واین زمان رو غنیمت بدونیم....مطمین باشید ما حق هستیم.....کفار در ناحق خودشون متحدن..وما در حق خود تردید داریم..التماس تفکر
2706