2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت از روی عکس سونو گرافی

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 26 پست
میگم لابد دختر بوده اگر پسر بود لابد میگفت پسر

فرقی نداره 

الان بگن فقط میتونن احتمال بدن بعد غلط در شه سونوگرافیشون نا معتبر میشه نمیگن

چه حالتایی داری شما 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدیدا نمیگن میخان با حدس و گمان نگن کاملا ک مطمئن شدن بعد بگن

سونو ان تی من خیلی طول کشید و میگفت پوست شکمت ضخیمه و همش به پهلو چپ و راست میشدم

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏
2731
نه عزیزم بچه منم پسره الان اخر ۹ ماهم توان تی اصلا چیزی بهم نگف احتمالی هم نگف.ولی توانومالی گف پسره

مثل من . من انقد دلم میخواد زود بفهمم چیه. علائم هم که میگن الکیه 

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏
فرقی نداره  الان بگن فقط میتونن احتمال بدن بعد غلط در شه سونوگرافیشون نا معتبر میشه نمیگن چه ...

من حالت خاصی ندارم . اوایل فقط عاشق چیزهای ترش مثل آلوچه و لواشک 

تهوع و استفراغ کلا دوبار . مثل قبل از بارداری تنبلم. البته کم خونی دارم

2738
ویار سخت داشتین یانه؟  ترشی یا شیرینی؟

خیلی شنیدم پسر باشه ویار نمیاره و دختر ویارش شدیده

ولی من برعکسشم دیدم

من همش دارم بالا میارم شیرینی بیشتر دوس دارم چیزای شورم دوس دارم 

کاش زودتر ویار تموم شه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
من همش دارم بالا میارم شیرینی بیشتر دوس دارم چیزای شورم دوس دارم  کاش زودتر ویار تموم شه

درکت میکنم من ۳ ماه اول حالم خوب بود بااینکه کلا دوبار حالم بد شد تو ماه چهار ولی خیلی وحشتناک بود

نه عزیزم بچه منم پسره الان اخر ۹ ماهم توان تی اصلا چیزی بهم نگف احتمالی هم نگف.ولی توانومالی گف پسره

ضربان قلب نی نی شما تو سونو ان  تی چند بود؟