2726
عنوان

چقدر بعضیا نفهم و بیشعورن

247 بازدید | 16 پست

خواهرم شش سالشه و یه دختردایی که یکسال از خودش بزرگتره هم داره،دو سه روز پیش رفته بودیم پارک ،خواهرم با داییمو دخترش رفتن که تاب بازی و اینا،بعد که اومدن دیدیم خواهرم داره گریه میکنه و میگه یکی با چرخ خورده بهش،حالا اینا گذشت مسئله ی جدیم نبود،دیشب خونه خالم هممون جمع بودیم یهو زن داییه عفریتم دراومد گفت یعنی خواهرِ من، گفته تقصیره دخترداییمه که تو پارک اینجوری شده حتما مامانش جلوش گفته،یعنی میگفت خواهرم گفته من و مامانم گفتیم تقصیر دختر اونه،الان اینم یاد گرفته داره میگه!!!!!!درصورتیکه مااصلا دیگه تو خونه راجب این موضوع حرفی نزدیم بعدم اصلا حرف کشیدن ازیه بچه درسته؟اونا دو تا بچه هستن،اخه چقدر نفهم چقدر بیشعور،یکی بگه اصلا تو غلط کردی به خواهر من گفتی کی اینو بهت گفته که حرف ازدهنش بکشی.

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بیشعورن ب خدا .. احمقا

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

خیلی سخت متوجه شدم ولی بیخیال زن داییت از بچه ام بچه تره

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
متاسفم واسه شعور زن دایی،  واقعاااا حرف بچه از قدیم گفتن صلوات  بعصی ها از بچه هم بچه تر ...

مامانم گفت وقتی رفتن بازی مگه من پیششون بودم که بخوام بهش بگم تقصیر کی بوده؟اینا دو تا بچه هستن

چقدر بدم میاد از این ادم ها ی چیز کوچیک بین دو تا دختر بچه بوده دیگه چرا زن داییت بزرگش میکنه

تازه هی حرف میبره و میاره،هر دفعه خالم میگه اینو گفت  اونو گفت!!!!

خیلی سخت متوجه شدم ولی بیخیال زن داییت از بچه ام بچه تره

آخه جالب اینجاس حالا داییم مارو جایی میبینه خودشو میزنه به اون راه ،انگار حالا مثلا خیلی مهمه که این قهر کردن!!!انگار چیکارش کردیم!!

2706