2703
2553
عنوان

کمر درد در بارداری

142 بازدید | 18 پست

خانوما هفته۲۷هستم

یذره خیلی کم عصبی شدم ازاون به بعد کمر درد گرفتم دردش حالت سیاتیک ماننده.

دلم نیست فقط کمرمه درازمیکشم بهترمیشه راه میرم بدتر

خطرناک نیست؟خیلی میترسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
منم همینطورم. ابدا نمی تونم روی زمین دراز بکشم، فقط تخت و باید کلی بالشت و ... بزارم زیر گودی کمرم. ...

من تین کبربندو دارم 

اما درد من درد عضله و اینا نیست مثل گرفتگی رگ و سیاتیک و نمیدونم چجوری توضیح بدم

منه بدبخت که تو هفته14هستم از اول بارداری تا همین امشب کلافه شدم از درد حتی میزنه به پاهام گریه میکنم از درد.گاهی اوقات خسته میشم.نمیدونم چیکار کنم واقعا

هـمـیـن کـه در وجـودِ مـن زنـدگـی مـیـکـنـی و قـلـب کـوچـکـت در تـن مـن مـیـتـپـد خـوشـبـخـت تـریـنـم ❤98/3/11
آره من واژنمم تیر میکشه خیلی ناجوره الان هفته ۲۷ شدم اصلا خوب نمیشه یکم کار ک میکنم بدتر میشه

منم واژنم تیر میکشید حدود یکماه بهم شیاف پروژسترون داد

دکتر شما چی گفت ؟

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
آره من واژنمم تیر میکشه خیلی ناجوره الان هفته ۲۷ شدم اصلا خوب نمیشه یکم کار ک میکنم بدتر میشه

منم اینجوریم دقیقا. دکتر گفت به پهلو چپ بخاب و فقط استراحت کن

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
2706