2737
2734
عنوان

چرا خونه بوی خوب نمیگیره

556 بازدید | 36 پست

همش بوی دم ورطوبت میاد،بخدا خسته شدم،همش بشور بساب ،تو23سالگی مچ دردگرفتم ازتمیزکاری..ولی چرا باز بوی تمیزی نمیگیره خونه،روانی شدم....حموم ،دستشویی...بااینکه مرتب میشورم با وایتکس،ولی یه بوی خاص دارن،الان دیگه نشستم حسابی گریه کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید نم داره

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
2728

عود روشن کن

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2738

شاید تو حساسی...البته هر خونه ای یه بوی خاص داره..خب خوشبو کننده بگیر بزن ب همه جای خونتون

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

ما ک خونمون ۵،۶ سال ساخته. چندوقته فاضلابش بو میده. وقتایی ک خونه نیستم درها بسته هستن برمیگردم خونه در رو که باز میکنم بوی سگ مرده تو خونه موج میزنه😭

یه وقتایی خودت رو بغل کن، بگو "دمت گرم این راه سخت و طولانی رو اومدی..."
نه ،مسکن مهریم،نوسازه....

ما هم مسکن مهریم.

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
شاید تو حساسی...البته هر خونه ای یه بوی خاص داره..خب خوشبو کننده بگیر بزن ب همه جای خونتون

مثلا چه خوشبو کننده ای؟دلم میخاد مثله خونه مادرشوهرم بوی تمیزی بده

فایده نداره ،دلم میخاد این همه تمیز میکنم بوی تمیزی بگیره

خب یه عودی بگیر که بوی تمیزی بده

چرا فایده نداره؟ هم بو خوب میگیره خونت

هم انرژی منفیارو دور میکنه ازت

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2706