موضوع بحث

چسبندگی در دختران شیرخوار

| مشاهده متن کامل بحث + 14947 بازدید | 36 پست
1394/02/20
|
03:49
سلام دوستای گلم

من این تاپیک رو آوردم بالا که اگه کسی دخمل دار میشه، حتما به این نکته هم توجه کنه، یادمه برادر زادم که به دنیا اومد و مادر به من گفت دکتر من بهش گفته بود دختر باید ورودی واژن دختر رو از همون اول با پماد ویتامین چرب کرد، اون موقع من فکر کردم اشتباهه و حالا که مطالب بچه ها رو خوندم، متعجب شدم که الان چرا پزشکها در مورد این موضوع به مردم اطلاع رسانی نمیکنند.

از مامان مهتاب عزیز و دوستای گل دیگه هم بسیار سپاسگذارم که اینقدر مهربانانه، تجربیاتشون رو بدون هیچ منتی در اختیار بقیه قرار میدند.
دختره من 18 ماهشه هیچ وقت هیچ کدوم از دکترهای متخصص نوزادانی که بردم اونجاشو معاینه نکردن ----------- نگران شدم نکنه مشکلی باشه اما خودم که نگاه کردم چیزی ندیدم بنظرم همه چیز نرمال بود - خدا رو شکر - اما تصمیم گرفتم ایندفعه برای کنترل رفتم از دکترش بخوام معاینه کنه
سلام مامانا
دختر من 2سالشه.پارسال چسبندگی پیدا کرد وبعد از 1ماه استفاده از کرم خوب شد. از 2ماه پیش دیدم که دوباره داره شروع میشه. دوباره شروع کردم به استفاده از همون پماد استروژن که خارجی بود . بعد از یک ماه خوب نشد هیچ بیشتر هم شد. پمادش رو عوض کردم هندی گرفتم. قبلی اسپانیایی بود.
تا الان دارم واسش میزنم. اصلا تغییر نکرده بیشتر هم داره میشه. نمیدونم چکار کنم. میترسم ببرم دکتر بخواد بزور باز کنه وخونریزی کنه. فکرکنم نسبت به این پماد استروژن مصونیت پیدا کرده.
کسی تجربه ای داره در این زمینه؟؟
یکی از علایمش یبوست هستش....من دخترمو برای یبوستش بردم دکتر گوارش گفت چسبندگی داره.....در حالیکه یک سال تمام متخصصی که برای چکاپ دخترمو میبردم نتونسته بود این رو تشخیص بده یعنی اصلا ناحیه تناسلیشو هیچ وقت نگاه نمیکرد................
بسی پادشاهی کنم در گدایی چو باشم گدای گدایان زهــــــرا
وای منم نگران شدم..................واژن دخترمو که نگاه می کنم بازه .............به نظر مشکلی نداره...........مشکل یبوست و عفونت ادرار هم نداره................13 ماه اشه و دکترش تا حالا معاینه نکرده..............ببخشید یعنی سوراخ وازن مسدود میشه و واسه مامانا قابل تشخیصه؟
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
دختر منم چسبندگی داشت و پماد مصرف کرد. تو رو خدا حواستون به ناحیه تناسلی بچه باشه به دکتر گوشزد کنید از این نظر بچرو چک کنه چون هر دکتری این زحمتو به خودش نمیده. در حالیکه تو هر چکاپ باید انجام بدن خیلی مهمه.

الی جون سوراخ وازن بسته نمیشه بچه به راحتی ادرار میکنه . علائمش بوی بد لباس زیر بچه (البته بچه هایی که پوشک میشن نمیشه تشخیص داد ) و اینکه ناحیه وازن قرمز و ملتهبه .
یا رقیه
سلام من هم متوجه شدم دخترم چسپندگی داره البته روزی یکبار دخترمو حموم میکنم و اون قسمت بدنشو رو چرب ولی مثل اینکه باید هر دفعه موقع عوض کردنش چرب میکردم .همیشه میگفتن مواظب باش فکر میکردم مواطبم وای خدایا
کسی میدونه این استروزن رو تا کی باید براش زد اخه دکتر گفت نزنم چون پای بچه تغییر رنگ میده و حتی ممکن مو در بیاره ای خدا انقدر ناراحتم یکی بگه چقدر و چند روز بمالیم براشون
برا دختر من دوباره داره بسته میشه بعد ما تا کی باید برا اینها پماد بمالیم اخه وقتی بزرگتر میشند صورت خوشی نداره الان دخترم نزدیک 3 سالشه خوب وقتی بزرگتر شه هم من هم خودش خجالت میکشیم خدایا خودت کمک کن چسبندگی همه بچه ها خوب شه
راستی این وازلین رو باید هر شب برا بچه بزنیم تا بسته نشه یا هفته ای یبار؟

سلام دختر من هم همىن مشکل رو پىدا کرده شش ماه و نىم داره. ىک هفته استروژن و ىک ماه پماد زىنک تجویز کردن که دوباره بسته نشه. اما نمىدونم الان با وجود پنج روز بعد از استفاده گرذه هاش امشب خىلى بیشتر شده. تا گریه مىکنه پوشاکش رو باز مى کنم میبىنم دا ره قطره قطره ادرار مى کنه. خیلى تحمل این ناراحتى در بچه براىرمن سخته