2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچی لازمته بخر مث من نکنی دلم نیومد هیچی بخرم الان پشیمونم هیچیم ندارم😞

دقیقااااا تا اینجااااا کلا کوتاه اومدم و عاقلانه خرید نکردم و اینا...ولی تو این مورددددد بنا به شرایط میخوام کامل بخرم..

😊😊
2720
دقیقااااا تا اینجااااا کلا کوتاه اومدم و عاقلانه خرید نکردم و اینا...ولی تو این مورددددد بنا به شرای ...

من یدونه شالم نخریدم الان شال ندارم فک کردم من نخرم شوهرام پولاشو نگه میداره نگو رفت یجا دیگه خرج کرد

خدایا من و عشقمم زودی  مامان و بابا کن😞  

سلام من یه لیستی خودم اماده کردم به تو هم میدم البته من بعد یکسال خرید میخوام داشته باشم هروقت بهم میگفتن بخر میگفتم عروسیم

تیکر تاریخ عروسیمه1شهریور.میشه برای اینکه کارام جور بشه یه صلوات بفرستین.ممنون
2714

لوازم ارایشی نه خیلی زیاد به اندازه و مارک خوب نه طوری که زیاد باشهتاریخ مصرفشون تموم بشه اپلیدی و اتو مو و اسپری و ادکلن 

مانتو مجلسی و شوار و کیف و کفش ست و شال مناسب برای مهمونی و عروسی 

مانتو شلوار بیرونی و دوتا شال و روسری و کیف و کفش راحتی 

سه تا تاپ و شلوارک 

دوتا شومیز مجلسی برای مهمونی بعد عروسی که دعوت میشم 

لباس حنابندون و عروسی با اقا داماده

منم دقیقا الان عروسیمه...واسه عقد فقط حلقه و ساعت گرفتم

من واسه عقدم همه چی خریدم سرویس طلا و دوتا النگو و ساعت و دوتا شلوار و سه تا کفش و دوتا کیف و مانتو یه شال و دوتا روسری و مانتو  و لباس مجلسی الان شش ساله نامزدی هستم هرسال یه دست لباس یعنی مانتو کفش و لباس مجلسی واسه عروسی و شال یا روسری همین  میخردیم مثلا عروسی داشتیم یه دست برای پسر خالم یه دست برای پسر خالش یه دست برای دخترعمم یه دست برای پسر داییش خریدم

ولی الان میخوام بخرم اتفاقا شوهرم میگه عروس باید همه چیش نو باشه