1373
1341

بچه ها واسه خرید عروسی عروس دوماد چی میگیرن..

میشه بگین...لطفاااا💖💖

خواننده خاموش از سال ۹۰🙄دلیل عضو نشدن تنبلی.. 🙈😊                                                                                           اولین عضویت سال ۹۶...سه بار کاربریم حذف شده...حرف سیاسی نزنین خوب دوستان🧐
هرچی لازمته بخر مث من نکنی دلم نیومد هیچی بخرم الان پشیمونم هیچیم ندارم😞

دقیقااااا تا اینجااااا کلا کوتاه اومدم و عاقلانه خرید نکردم و اینا...ولی تو این مورددددد بنا به شرایط میخوام کامل بخرم..

خواننده خاموش از سال ۹۰🙄دلیل عضو نشدن تنبلی.. 🙈😊                                                                                           اولین عضویت سال ۹۶...سه بار کاربریم حذف شده...حرف سیاسی نزنین خوب دوستان🧐

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

بچه ها خواهش میکنم کمکم کنین...

1350
دقیقااااا تا اینجااااا کلا کوتاه اومدم و عاقلانه خرید نکردم و اینا...ولی تو این مورددددد بنا به شرای ...

من یدونه شالم نخریدم الان شال ندارم فک کردم من نخرم شوهرام پولاشو نگه میداره نگو رفت یجا دیگه خرج کرد

خدایا من و عشقمم زودی  مامان و بابا کن😞  

من 

دو ست کیف و کفش

دوتا مانتو

لوازم آرایش کامل(البته چیزای به درد بخور)

ساعت

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...

سلام من یه لیستی خودم اماده کردم به تو هم میدم البته من بعد یکسال خرید میخوام داشته باشم هروقت بهم میگفتن بخر میگفتم عروسیم

تیکر تاریخ عروسیمه1شهریور.میشه برای اینکه کارام جور بشه یه صلوات بفرستین.ممنون

لوازم ارایشی نه خیلی زیاد به اندازه و مارک خوب نه طوری که زیاد باشهتاریخ مصرفشون تموم بشه اپلیدی و اتو مو و اسپری و ادکلن 

مانتو مجلسی و شوار و کیف و کفش ست و شال مناسب برای مهمونی و عروسی 

مانتو شلوار بیرونی و دوتا شال و روسری و کیف و کفش راحتی 

سه تا تاپ و شلوارک 

دوتا شومیز مجلسی برای مهمونی بعد عروسی که دعوت میشم 

لباس حنابندون و عروسی با اقا داماده

من یدونه شالم نخریدم الان شال ندارم فک کردم من نخرم شوهرام پولاشو نگه میداره نگو رفت یجا دیگه خرج کر ...

دقیقااااااا...هرچی مراعات کنی خر فرض میشی واسشون..

1376
سلام من یه لیستی خودم اماده کردم به تو هم میدم البته من بعد یکسال خرید میخوام داشته باشم هروقت بهم م ...

منم دقیقا الان عروسیمه...واسه عقد فقط حلقه و ساعت گرفتم

لوازم ارایشی نه خیلی زیاد به اندازه و مارک خوب نه طوری که زیاد باشهتاریخ مصرفشون تموم بشه اپلیدی و ا ...

مرسی عزیزمممم

منم دقیقا الان عروسیمه...واسه عقد فقط حلقه و ساعت گرفتم

من واسه عقدم همه چی خریدم سرویس طلا و دوتا النگو و ساعت و دوتا شلوار و سه تا کفش و دوتا کیف و مانتو یه شال و دوتا روسری و مانتو  و لباس مجلسی الان شش ساله نامزدی هستم هرسال یه دست لباس یعنی مانتو کفش و لباس مجلسی واسه عروسی و شال یا روسری همین  میخردیم مثلا عروسی داشتیم یه دست برای پسر خالم یه دست برای پسر خالش یه دست برای دخترعمم یه دست برای پسر داییش خریدم

ولی الان میخوام بخرم اتفاقا شوهرم میگه عروس باید همه چیش نو باشه