2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره لباس عروس فک نکنم خوب باشه وقتی عقد کردن و تموم شد ی مهمونی میگیرن و اون موقه لباس عروس میموشن. تو سفارت میخوای عقد کنی یا فضای دیگ ؟

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...

عزیزم تو سفارت اصلا و ابدا لباس عروس نپوشی ها اصلا چیزه زشتی میشه یک کت و شلوار شیک بپوش بعدش برو چیزای دیگه بپوش لازم نیست همون روزی که عقد میکنین   لباس عروس بپوشی روزه بعدش میتونی بپوشی یا صبح زود برو سفارت بعدش برو  ارایشگاهتو لباس عروستو بپوش ولی تو سفارت لباس عروس نپوش

2706