2737
2734

سلام دوستان.من 18سالمه.سال کنکورمه امسال.رشتمم تجربی هست، درسمم خیلی خوبه و بطور خیلی مرتب و عالی با ساعت مطالعه ی خیلی عالی داشتم درسم رو میخوندم.تا اینکه با یه آدمی که از اشناهامون میشن و همه بشدت از خوبی اون حرف میزنن تقریبا از 3ماه پیش وارد رابطه شدم.رابطمونم با هم خوبه.از نظر قیافه و وضع مالی و اخلاق اوکی هست و من فوق العاده بهشون اعتماد دارم.اما من احساس میکنم این رابطه کم کم داره روی درسم اثر میذاره.طوری که کم کم دارم فاصله میگیرم چون به هر حال خیلیییی حاشیه ایجاد میشه.الان من واقعا خیلی سردرگمم نمیدونم باید چیکار کنم؟؟؟؟این رابطه ای که خیلی خوبه و طرف اوکی هست رو نگه دارم یا اینکه بیخیالش شم و بشینم درسمو بخونم.چون به این نتیجه رسیدم که دوتاش با هم نمیشه...بعضی موقع ها میگم کاش از اولش شکل نمیگرفت این رابطه..چون خیلی نگرانم کرده...اگه کسی تجربه داره در این مورد خیلی ممنون میشم کمکم کنه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوست عزیز من روزی تو موقعیت تو بودم 

چند ماه دیگه اون رابطه تموم میشه تو میمونی و حوضت

سعی کن ک بتونی دو تا موضوع رو با هم مدیریت کنی هرچند سخت

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟
2728

بشین درستو بخون 

از من که سابقه معلمی دارم نصیحت به تو عزیزم

درس بخون الان وقت تحصیله 

ازدواج و رابطه این چنینی بعدا 

کات کن فکرش رو هم نکن 

تمرکز کن رو درست 

اینجا ایرانه ورود به دانشگاه به دلخواه ادم نیست 

باید امسال رو بخونی شدید بعدا بهره برداری کنی

برای ازدواج و این چیزا دیر نمیشه 

بهار که بیاد تو هم با اولین شکوفه های بهاری میای🤰

بشین درست و بخون عزیزم منم تو سن شما وارد همین رابطه شدم عاشق شدم ازدواج کردم و بعد چند سال مثل ببخشید سگ پشیمون شدم و جدا شدم اگه این رابطه تو سن بالاتر شکل میگرفت ممکن بود بهتر پیش میرفت اما تو اون سن کم من و ناپختگی و جوانی باعث اسیب به خودم و اون شد با اینکه من به لحاظ عقلی خیلی کامل بودم نسبت به همسن و سالهای خودم بخاطر شرابط خانوادگی مون زود بزرگ شدیم عزیزم جوانی و کن و از زندگیت لذت ببر واسه عاشقی فرصت زیاده هر چی بزرگتر بشی و تحصیلات و موقعیت بهتر قطعا کیس مناسب تری گیرت میاد

2738

عزیزم بشین درستو بخون.  تا تکلیف درست مشخص نشده بنظرم اصلا خودتو درگیر نکن.  چون پشیمون میشی.  شاید با خودت بگی این همه آدم درس خوندن چی شدن.  اما من میگم نخوندن درس خیلی وقتا پشیمونی میاره.  بعدم اینکه تو خیلی جوونی.  یه عالمه موقعیت خوب در انتظارته.  خودتو محدود نکن به حس و حال الانت 

بگو اگ دوست داره صبر کنه🤐

تنه رود همهمه آب ، من پر از وسوسه خواب ،واسه رویای رسیدن، منه بی حوصله بی تاب.میونه باور و تردید ، میونه عشق و معما.با تو هر نفس غنیمت، با تو هر لحظه یه دنیا..با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم..تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم..مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم..تو رو میبوسم و انگار شاعر شعر چشاتم..دشت پونه های وحشی ، رنگ التماس و خواهش.موج خاکستری باد ، شعله ی گرم نوازش.. بیا گلواژه ی عشقو با تو همصدا بخونم..تو رو دوست دارم و ای کاش تا ابدبا تو بمونم

چرا دو تاش باهم نمیشه؟؟، وا! خیلی مثینکه احساساتی هستی یا جو گیری، شوهر و ازدواج همچین هم آش دهن سوزی نیست بعد یه مدت عادت میکنی میگی کاش درسمو میخوندم،بشین مثه بچه های خوب درس بخون یه رشته ی خوب قبول شو برو دانشگاه ، برو ادامه بده، اگرم این نشد هزارتا مورد بهتر سر رات قرار میگیرن، چقدر هولی برای ازدواج، مادر من دیپلم بود ازدواج کرد الان دکترای روانشناسی داره، ولی اون قدیم بود همه بساز بودن الان ببین از زندگی چی میخوای بعد تصمیم بگیر

درستو بخون..بیخیالش..

تنه رود همهمه آب ، من پر از وسوسه خواب ،واسه رویای رسیدن، منه بی حوصله بی تاب.میونه باور و تردید ، میونه عشق و معما.با تو هر نفس غنیمت، با تو هر لحظه یه دنیا..با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم..تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم..مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم..تو رو میبوسم و انگار شاعر شعر چشاتم..دشت پونه های وحشی ، رنگ التماس و خواهش.موج خاکستری باد ، شعله ی گرم نوازش.. بیا گلواژه ی عشقو با تو همصدا بخونم..تو رو دوست دارم و ای کاش تا ابدبا تو بمونم
سخته تو شرایطت نیستیم. بتونی هردو مدیریت کنی خیلی خوبه . ولی بنظرم اگه درست خوبه بشدت بشین بخون برا ...

باور کن یه دونه پزشک کنارمه به هر حال با پزشکای زیادی هم ارتباط دلریم اصلا پزشکی تو ایران شغل خوبی نیست برداشت همه اشتباهه کار سخت در امد کم شغل پر از استرس و بدون امنیت چون بیمه و هیچی ندارن بیمارا هم که یکی از یکی بدتر اینقد فحش و توهین میکنن که اندازه نداره فقط متخصص ها درامد خوب دارن اونم واقعا طاقت فرساست یعنی استراحت ندارن هیچ لذتی از زندگی نمیبرن دوره رزدینتی همش کشیک و بیمارستان اصلا کنار خانواده نیستن 

2706