2737
2734

كاملا در اشتباهيد!

از كجا مطمئنيد كه مشكلات روحي و رواني نداريد؟

اينو بايد از ديگران بپرسيد كه چه رفتاراي غيرعادي داريد يا پيش مشاور و روانشناس بريد تا مشكلات رفتاريتونو براتون ليست كنه

هركس از نظر خودش سالمه

حتي اوني كه شيزوفرني داره و تو تيمارستان بستريه هم ميگه سالمم و هيچيم نيست😑

نتيجه گيري : بچه هاتون رو كتك نزنيد مطمين باشيد دچار مشكلات روحي ميشن 

با اين چرنديات كه ما هم كتك خورديم و سالميم هم خودتون رو گول نزنيد

اگر هم توانايي مادر و پدر بودن رو نداريد توليد مثل نكنيد!

مرسي اه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درسته ب نظرم👏

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

دوست عزیز، کتک زدن کار درستی نیست

ولی اینجوری هم نیست هر کی کتک خورد( کتک وحشیانه رو نمیگم ها) مریض روحی بشه

درواقع اثر بعضی زخم زبون زدنها از کتک خیلی بدتره. نفرین کردنها. تحقیر کردنها. 

2738

من کلا فکر نمیکردم کتک عوارض داشته یاشه     عید تو مترو یه مادر دختر دیدم دختره ۲۵ اینطورا بود بنده خدا شیرین عقل بود مادرش هی میگفت بهش ساکت ساکت و یعو زد زیر گریه   گفت دخترم  سالم بود    وقتی حامله بوده با شوهرش دعواش میشه میزنه تو سر دخترم  دخترم اینحوری میشه   مامانه گریه میکردااا   ازراین مظلومام بودن

گفت الان دو قلو پسر زاییده شوهرشم ولش کزده رفته بچهام پیش مااند     معلوم بود وضع مالی خوبی هم ندارن

مامان و بابام اصلا منو کتک نزدن،ولی طی یه اتفاقی به سرم ضربه خورد بعداون خیلی عصبانی میشم🙁البته دکترم رفتم ولی فایده نداره🤕یکیم اینجور عصبی و روانیه🙁

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤
دوست عزیز، کتک زدن کار درستی نیست ولی اینجوری هم نیست هر کی کتک خورد( کتک وحشیانه رو نمیگم ها) مریض ...

فشارهاي روحي كه گفتيد كاملا درسته ميتونه حتي بدتر از تنبيه فيزيكي باشه

منظور من مادرهايي هستن كه تا صداي بچه ميره بالا كتكش ميزنن!

مثلا خود من حوصله و توانايي نگه داشتن بچه رو ندارم

الانم ٣٠ سالم شده و تصميم گرفتم هيچوقت مادر نشم! 

تا اينكه يه مادر عصبي بشم و يه بچه داغون ناخن خور با هزار مشكل روحي تحويل جامعه بدم

یکی از بدترین کارها، کتک زدن و بعد بلافاصله محبت کردنه. اینکار میتونه عواقب خیلی خیلی بدی داشته باشه. اگر کتک زدید حداقل بعدش سریع محبت نکنید تا اینا در وجود بچه با هم مرتبط نشه

اگر یکبار برای همیشه بفهمیم کتک زدن بچه هایا فرق گذاشتن بینشون یا بی اعتنایی بهشون یا اعلام اینکه نمیخواستمت یا اینکه به خاطر توبا پدرت زندگی کردم اماده کردن یک بمب عمل نکرده برای اینده ست خیلی از مشکلات حل میشه 

شب ادراری ها لکنت ها کابوس های تکراری اصطراب پنهان عدم اعتماد به نفس جامعه ستیزی پرخاشگری یا افسردگی میتونه معلول وحشت و تخریب روح یک کودک موقع کتک خوردن باشه 

اما خوب نرود میخ اهنین در سنگ😕

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706