2726
عنوان

مسافرت تو بارداری

152 بازدید | 45 پست

سلام به همگی

من هفته 9م داره تموم میشه.شاغلم هستم.یعنی نمیتونم خیلی مرخصی بگیرم.خییییلیم دلم شمال میخواد.باشوهرم که صحبت کردم گفت 2روز بعد عید غدیرو مرخصی بگیر تا بریم.حالا موندم برم یا نه تو این شرایطم؟

میدونمم خیلی شلوغه ولی دیگه خسته شدم از کار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو حتماااا فقط هر دوساعت یا کمتر یجا توقف کنید که پیاده بشیو راه بری!اما برو چون بعدش تا دوماه خیلی سختت میشه نمیتونی مسافرت بری!من تو ۶ماهگی رفتم تو ۸ماهگی هم رفتم😂بعد دوباره دوماهگی پسرم رفتم😂

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
ای وای هنوز سه ماه اولت تموم نشده چجوری دلت میاد بری منهنوزم دلم نمیاد برم

عروسی دعوتم کردن نرفتم ۲ ساعت راه بود 

خیلی هم تنها بودم دلم گرفته بود 

اما بخاطر فندوق جونم نرفتم 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍

از تهران میخوای بری؟؟؟

من هفته ۱۶رفتم مسافرت تقریبا ۱۰۰۰کیلومتر....تو مسافرت مشکلی نداشتم...ولی الان واریس گرفتم..بدجور اذیت میشم...ببین مسافتت چقده،پاهات آویزون نباشه،یک ساعت یکبار هم دقیقه راه برو که خون تو پات لخته نشه

دیدی گاهی وقتا از یه چیزایی می بری ولی نمیتونی رهاش کنی،،،خیلی زجر اوره🙃
اووو توکه دیگه آخراشی

اخراش نیستم شیش ماهمه

باشه بچه هی تکون میخوره من نمیتونم برم واقعا عذاب وجدان میگیرم.حالا منو بیخیال

شما سه ماهه اولت پرنشده هسچ دکتری اجازه نمیده الان بری سفر لاقل وایسا سه ماهت تمومشه بعدبرو

من خودم تو ماه پنج هزار کیلومتر رفتم خونه مادر بزرگم و اونجا دو هفته موندم بعد برگشتم دکتر گفت چقد با اینکه مسافرتی رفتی که نباید می رفتی بچه چاق شده چون اونجا خیلی بهم می رسیدن ولی عروس دایی شوهرم تو ماه چهار رفت شمال وقتی برگشت دو هفته بعدش بچش سقط شد حالا نمی دونم خودش می گفت تو مسافرت سخت بوده و استرس داشته 

2706