2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوتا اتاق خالی داریم ولی بچه تا بزرگ نشده ک نمیتونه اتاق جدا داشته باشه میترسه مگه میشه پیش بچه نموند اونو گذاشت ی اتاق دیگه 

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
2728
جداشدم

آخی...

انشاالله از این به بعد زندگی پر از آرامش و قشنگ و پر از خوشبختی رو تجربه کنی ... همراه با کوچولوت ...

دنیا در حال گذره ... غم مخور...

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
از شش ماهگی باید جدا کرد جاشو

وااا ابجی بچه چهار دست و پا میره اونوقت کارش میشه گریه چون می فهمه مادرش پیشش نیست خواهرم بچه اش ی سال و نیمه بچه تو حاله اون میره اشپزخونه تا بیدار میشه میگه ماما میزنه زیر گریه نمیشه ابجی 

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
کاش عکس بندازی

عکس که تو نت زیاده....

مال من اتاق دوقلویی یه ، دوتا تخت چهارکاره وکیوم سفید گذاشتم تو یک اتاق روبروی هم...یک کمد ویترین دار سفید هم وسطشون و یک فرش عروسکی رنگارنگ و پرده سفید با گلهای رنگی ...رو دیوار هم عکسهاشونو رو شاسی زدم و جزئیاتتتت

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.
بچه ام کمد نداره ... فعلا موندم به دنیا بیاد لباساشو کجا بذارم... کمد هم نداره طفلی

بچه منم کمد نداره خواهر باز تو فرصت داری نی نی ما ۸ هفته اش مونده...مملکت تش هایته خاخر جان ...گرونی گرونی😣😣😣😣

2706