2410
2553

خانمها من توی ماه ۶ ام

امروز میخواستم غذا درست کنم در زودپزو از کابینت برداشتم سنگین بود فکر کنم ۲ کیلو و نیم ۳ کیلو بود الان زیر دلم بعضی وقتا درد میکنه . به نظرتون چیزی شده؟ تا چه وزنی رو یه خانم باردار مجازه بلند کنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دوستان من همسرم عادت داره به با سنم سیلی بزنه به شوخی یکم استرس دارم برا نینی ضرر داره؟؟؟

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.
2714
تا۵کیلو ب شکمت فشار اومده،فقط دراز بکش چن ساعت کار نکن درست میشه منم اینجوری شدم

من طول سرویکسم ۳۰عه. میدونی که بلند کردن وسایل نسبتا سنگین طول سرویکسو میاره پایین یانه؟

فقط بهت فشار اومده ۶ماهه جاش ازخودتم سفتتره😍

خدا کنه عزیزم

دعا کن واسم این دوران به خوبی و خوشی تموم شه 

منم برات دعا میکنم

راستی میدونی طول سرویکس با برداشتن وسایل کم میشه یانه؟

[QUOTE=100258376]عه پس توام ک میدونسی طول سرویکست کمه باید میدونسی بخودت فشار نیاری یانه؟[/QUOT

کلا فشار نمیارم خیلی رعایت میکنم ولی ایندفعه که در زودپزو برداشتم حس کردم سنگینه به خاطر همین عذاب وجدان گرفتم. فکر نمیکنم وزنش بیشتر از ۳ کیلو باشه . 

الان یعنی کار خطرناکی کردم؟ چیزی میشه؟

[QUOTE=100258376]عه پس توام ک میدونسی طول سرویکست کمه باید میدونسی بخودت فشار نیاری یانه؟[/QUOT کلا ...

اگ بچه تکون میخوره ک نه

اما کلا رعایت کن،زیادم نباید راه بری،چون۳۰ واقعا کمه برای ۶ماه

2706