2737
2734
عنوان

میخوام عمل لاغری انجام بدم

244 بازدید | 19 پست

سلام دوستان روز بخیر
من 24 سالم و 45 کیلو اضافه وزن دارم که متاسفانه با هیچ روشی موفق نمیشم وزنم رو کم کنم زمینه ارثی داره تو خانوادمون
دوس دارم مثل بقیه دخترا لباسای رنگی بپوشم حتی این موضوغ باعث شده هیچ کسی برای دوستی یا ازدواج سمتم نیاد
واقعا افسردگی گرفتم
اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره ممنون میشم راهنماییم کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خودتون خواستین؟ میشه بپرسم چقدر وزن کم کردید؟

قبلش مشاوره میشین ، دکتر هم با توجه به آزمایشات و سوالا تشخیص میدن کدوم عمل برای شما مناسب تر البته تصمیم نهایی با خودتون
من 38 کیلو کم کردم بدون بازگشت

فرقشون چیه این عمل ها؟؟؟

اسلیو : مناسب برای افراد حجیم خوار ، تاثیر کمتر بر روی کاهش وزن داره ، هزینه عمل پایین تر ، مدت زمان بستری کمتر (1 شب) ، احتمال اختلال ویتامینی بعد از عمل کمتر ، زمان عمل جراحی و بیهوشی کمتر ، میزان جذب مواد غذایی بیشتر و دستگاه گوارش دستکاری نمیشه

بای پس : مناسب برای افراد ریزه خوار ، کاهش وزن بیشتر نسبت به اسلیو ، هزینه بیشتر نسبت به اسلیو ، مدت زمان بستری بیشتر (2 شب) ، احتمال به وجود اومدن اختلالات ویتامینی گذرا ، مواد غذایی بیشتر دفع میگردد ، تغییراتی در دستگاه گوارش ایجاد میشود

عوارضی ندارن

بستگی داره منظورتون از عوارض چی باشه اینکه پوست شل میشه یا ریزش مو تا حدی خب با رژیم هم این اتفاق ها میوفته باید حتما ورزش کنید و از مکمل هایی که دکتر تجویز میکنن استفاده کنید
اما عوارض دیگه نه خداروشکر حتما باید پیش متخصص حرفه ای عمل کنید

2706