2703
2553

ولی‌جاشو ندارم یه بالکون دارم تمام اتومات سامسونگ هست میخوام بزارمش تو بالکون حتما باید آب بهش وصل کنم /نمیشه باشلنگ ابی مثل اون لباسشویی ها اب بریزم توش 

ولی فکرکنم نمیشه 

التماس دعا
چجوری جا براش نذاشتین؟ کابینت کارا معمولا جا میزارن، تو بالکن بارون بزنه خراب نمیشه؟

چی کار کنم خوب برو تایپ قبلی رو بخون همین جور دارم گریه میکنم دلم خیلی شکسته خیلی ب قران دلم شکسته 

التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری جا براش نذاشتین؟ کابینت کارا معمولا جا میزارن، تو بالکن بارون بزنه خراب نمیشه؟

من اصلا جاشو ندارم نه آشبزخونه دارم فقط یه شیر آبی دارم تو بالکون با رو پینیک غذا می پذم همش بادست لباس می شورم خسته شدم 

التماس دعا
2720

شلنگ آب رو که نمیتونی.

بست و سر مخصوص برو بگیر از ابزار فروشی اگه میتونی

بعد هر وقت خ استی روشن کنی بستو بزن سر شلنگ وصل کن قسمت ورودی آب پشت ماشین

و حالا از قسمت خروجی هم یه شلنگ که اونم حتما بست داشته باشه وصل کن سرشو بنداز تو چاه فاضلاب بالکنت

بری ابزار فروشی لوازم لوله توضیح بدی بهت میگن چیکار کنی

فقط یه نایلونی پارچه ای برای بارون و آفتاب داشته باش خراب نشه 

😆😆😆😆😆😆

با کارتن پلاست هم میتونی از آفتاب و اینا حفاظتش کنی

بعد از امروز فقط خودتو قوی کن هرچی قویتر بشی کمتر حرف میشنوی

زودتر کاراوتونو بکنین جابجا بشی

و دیگه هم بهشون گله نکن

سکوت و سرد

😆😆😆😆😆😆
شلنگ آب رو که نمیتونی. بست و سر مخصوص برو بگیر از ابزار فروشی اگه میتونی بعد هر وقت خ استی روشن کن ...

یه مینی واش هم دیدم ۴۰۰تومن همون لباسشویی نوزاد حمل ونقلش هم راحت فکرکنم کوچیک بی دردسر برم بخرم /تاحالا چند بار بخاطر لباسشویی بهم چی گفتن

التماس دعا
با کارتن پلاست هم میتونی از آفتاب و اینا حفاظتش کنی بعد از امروز فقط خودتو قوی کن هرچی قویتر بشی کم ...

یه بار پایین سر ظرف شویی بودم ظرف می شستم بهم گفتن اینقدر آب نریز آبشیمون پر میشه

التماس دعا
2714
یه مینی واش هم دیدم ۴۰۰تومن همون لباسشویی نوزاد حمل ونقلش هم راحت فکرکنم کوچیک بی دردسر برم بخرم /تا ...

ببین حالا که شرایط پرداخت مینی واش داری اول برو زنگ بزن نصاب بیاد جاتو نشون بده اگه تونست همونجا وصل کنه وگرنه بعد مینی واش بخر

با لبخند و قوی هم نصابو بیار اونوقت اینقدر اینا از شرایطی که ب ات گذاشتن شرمتده بشن ولی اصلا تیکه ننداز چون جوابت میدن از رو نمیرن 

نصابه هم هرچی گفت فقط بگو فعلا سرایطشو ندارم

بپر الان نصاب بیار راحت شی

😆😆😆😆😆😆
ببین حالا که شرایط پرداخت مینی واش داری اول برو زنگ بزن نصاب بیاد جاتو نشون بده اگه تونست همونجا وصل ...

قسطی می تونم بردارم ۱۰۰بدم  با ماهی ۵۰

اصلا بالا شرایطش نداریم فقط یه شیر آبی هست اونم ظرف می شورم تو زمستون تابستون 

زمستون پارسال یه سرماخوردگی بدی گرفتم بخاطر اینجا هی میرفتم ظرف میشستم

التماس دعا
دلم شکسته دارم گریه میکنم

ضعیف نباش بجای گریه پاشو برو ببین تو محلتون کدوم نصاب میاد ببینه 

اونا کاری نمیکنن تو هم که مثه اونایی

پاشو خودتو مرتب و تمیز و شیک کن برو دنبال کارات

داعون میشی مگه دوست داری اونا هی هر روز ضعیفترت کنن

فعلا شرایطتت اینه ولی تا جایی که میتونی برای خودت بهترش کن

پاشو برو خلقمو تنگ کردی

نصابه که اومد ببین یه جایی میتونی درست کنی همونجا ظرف بشوری حتی شده خیلی کوچیک مثه روشویی آرایشگرا

😆😆😆😆😆😆

بجای گریه همونجا رو هرجور هست تغییر بده راحت بشی

بجای قسط بیخود مینی واش یه لوله ابگرمم بکش

بلکه هنوز بودی اونجا مگه بیکاری پول اضافه بدی 

اون پولو برای بهتر کردن همونجا خرج کن

😆😆😆😆😆😆
یه مینی واش هم دیدم ۴۰۰تومن همون لباسشویی نوزاد حمل ونقلش هم راحت فکرکنم کوچیک بی دردسر برم بخرم /تا ...

چه کاریه کل لوله کشبش 100 تومن میشه نهایت خونه جدید اجاره کردیم جای لباسشویی نداشت براش وصل کردیم تو اشپزخونه وسایل و دستمزدش 100 تومن شد

کاربر قدیمی ام 😊

تو تراس خراب میشه افتاب تابستون از رنگ و رو میندازه. سرمای زمستون هم اب داخلشو منجمد میکنه دو سال دیگه باید بندازی سطل آشغال

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2706