2726
عنوان

میخوام بگم شوهرم به مادرشوهرم زنگ‌بزنه....و بگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 104 پست
تمام مناسبتام همین کارو کرده...خیلی دلمو شکسته خیلی..

ینی تا حالا برات هدیه نیاوردن؟

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوای بگی برات عیدی بیارن؟؟؟ خودت بگی خیلی زشته خودتو بد میکنی جلوشون از حالا

نه نمیخوام بگم برام عیدی بیارن...شوهرم که مشکلی نداره..اون میارا و برام میخره...

الان مسیله مادرشه...

خودش زنگ‌میزنه میگه عیده یاداوری میکنه باید برات بیاریم..بعد روز مناسبت میزاره میره شمال تفریح...تمامممم مناسبتا همین بوده..

😊😊
تمام مناسبتام همین کارو کرده...خیلی دلمو شکسته خیلی..

دیگه تموم شده ایشالا بعد عروسیت هر وقت زنگ زد بگه برای فلانی کادو بخرید بگو مامان مگه برای من عیدی یا مناسبتی کادو خرید بلاخره هر چیزی جبرانی داره 

2728
ینی تا حالا برات هدیه نیاوردن؟

شب یلدا و عید نوروز هم به روشون نیاوردن..روز اخر شوهرم دید اینا عین خیالشون نیس.با شوهرم دوتایی رفتیم خرید..مادرش اورد.حتی ی دونه حورابم نخریده واسه من..هیچییی..

😊😊
نه نمیخوام بگم برام عیدی بیارن...شوهرم که مشکلی نداره..اون میارا و برام میخره... الان مسیله مادرشه. ...

خب شوهرت واست هدیه میخره میدع دیگه،

چیکار ب مامانش داری، ک از شوهرت بخوای بهش بگه، و قطعاااا باهات چپ تر میشه. از توو عقد باهم لج شدین خیلی بده.

من مناسبتا واسم هدیه میاوردن با این ک ۱۰ ساعت دور بودن طفلیا، اما اگه نمیاوردنم هیچوقت ب روم نمیاوردم، چون شوهرم همچی میخره برام. شمام فقط شوهرت مهم باشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من جشن عقدم ک بود دگ واسم عیدی نیوردن فقط ی روسری کادو داد اونم خونه ی خودش کاسه عروسیمم عید بود ...

بعصیا واقعا بی شخصیتن...حالا اگه برای خودشون کوتاهی کنن دنیارو خبر میکنن

😊😊
شب یلدا و عید نوروز هم به روشون نیاوردن..روز اخر شوهرم دید اینا عین خیالشون نیس.با شوهرم دوتایی رفتی ...

حق داری عزیزم ولی نزدیک عروسیت اینکارو نکن یه وقت اختلافی پیش نیاد.‌.‌

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2706