2410
2553

بچه ها در راستای تاپیک قبلیم...

میخوام بگم شوهرم به مادرشوهرم زنگ‌بزنه بگه دو شنبه تهران باش میخوام واسه خانومم عیدی ببرم..

اینسری میخوام جلوش وایستم..بس تفاوت نباشم...حالش جا بیاد.

تو همه مناسبتای ما میزاره میره شمال...و اهمیت نمیده.انگار نه انگار...منم همیشه میخندم و سکوت...انگار مهم نیس.ولی توی خودم خیلی ناراحت میشم.اخه عجیبیش اینه ی هفته قبلش زنگ میزنه مناسبتارو بهم یاد اوری میکنه...بعدش روز مناسبت میزاره میره...

😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگو از الان باهاش در نیفت بی‌حال مادر شوهر من شوهرمو تنها میفرستاد خودش میرف اینور اونور

منم گفتم به یه رم بعد ازدواج بهت میگم الان ب غلط کردم انداختمش

بقول شاعر وقتی شاه با توئه وزیر چکارس

البته از من زن باباش بود

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2456

تا جایی که من دیدم توی دوران عقد خانواده شوهر به عروس هدیه میدن و بعد از ازدواج خانواده عروس هدیه میدن

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2714
نگو از الان باهاش در نیفت بی‌حال مادر شوهر من شوهرمو تنها میفرستاد 7ودش می ف اینور اونور منم گفتن ب ...

اخه کاره ما از اینا گذشته...

خیلی وقیحه...

ولی واسه کارنامه دختر خواهرشوهرم و تولد خواهرشوهرم و کی و کی زنگ میزنه دعوا که باید هدیه بخری..کادو بدی..به شوهرم.

😊😊
نه عزیزم من نیستم... من ده روز دیگه عروسیمه ..

اهاااااا.....خو پس اره باید عیدی بدن

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
وای مامانم اصلا حواسش نیست که ماهم عروس داریم🙁 چی بدیم بهش؟؟

با توجه به رسمتون عزیزم..ببین چی میبرین.

توروخدااااا دلشو نشکنین..اون دختر ارزو داره...پیش خونوادش خجالت زده نشه

😊😊
عید قربانه عزیزم... دوشنبه.. خودش بهم زنگ‌زد گفت عیده و عیدی و فلان.. همیشه اینکارو میکنه...

میخوای بگی برات عیدی بیارن؟؟؟

خودت بگی خیلی زشته

خودتو بد میکنی جلوشون از حالا

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706