1345
1363

بچه ها در راستای تاپیک قبلیم...

میخوام بگم شوهرم به مادرشوهرم زنگ‌بزنه بگه دو شنبه تهران باش میخوام واسه خانومم عیدی ببرم..

اینسری میخوام جلوش وایستم..بس تفاوت نباشم...حالش جا بیاد.

تو همه مناسبتای ما میزاره میره شمال...و اهمیت نمیده.انگار نه انگار...منم همیشه میخندم و سکوت...انگار مهم نیس.ولی توی خودم خیلی ناراحت میشم.اخه عجیبیش اینه ی هفته قبلش زنگ میزنه مناسبتارو بهم یاد اوری میکنه...بعدش روز مناسبت میزاره میره...

خواننده خاموش از سال ۹۰🙄دلیل عضو نشدن تنبلی.. 🙈😊                                                                                           اولین عضویت سال ۹۶...سه بار کاربریم حذف شده...حرف سیاسی نزنین خوب دوستان🧐

نگو از الان باهاش در نیفت بی‌حال مادر شوهر من شوهرمو تنها میفرستاد خودش میرف اینور اونور

منم گفتم به یه رم بعد ازدواج بهت میگم الان ب غلط کردم انداختمش

بقول شاعر وقتی شاه با توئه وزیر چکارس

البته از من زن باباش بود

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب نی نیم و زندگیم باش دوست دارم

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

چه مناسبتی در پیشه؟ انتظار چه هدیه ای داری؟

عید قربانه عزیزم...

دوشنبه..

خودش بهم زنگ‌زد گفت عیده و عیدی و فلان..

همیشه اینکارو میکنه...

خواننده خاموش از سال ۹۰🙄دلیل عضو نشدن تنبلی.. 🙈😊                                                                                           اولین عضویت سال ۹۶...سه بار کاربریم حذف شده...حرف سیاسی نزنین خوب دوستان🧐
1350
تو همونی مه با خواهز شوهرت کل انداختی؟مگه عقدی که انتظار عیدی دازی؟

نه عزیزم من نیستم...

من ده روز دیگه عروسیمه ..

تا جایی که من دیدم توی دوران عقد خانواده شوهر به عروس هدیه میدن و بعد از ازدواج خانواده عروس هدیه میدن

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
نگو از الان باهاش در نیفت بی‌حال مادر شوهر من شوهرمو تنها میفرستاد 7ودش می ف اینور اونور منم گفتن ب ...

اخه کاره ما از اینا گذشته...

خیلی وقیحه...

ولی واسه کارنامه دختر خواهرشوهرم و تولد خواهرشوهرم و کی و کی زنگ میزنه دعوا که باید هدیه بخری..کادو بدی..به شوهرم.

نه عزیزم من نیستم... من ده روز دیگه عروسیمه ..

اهاااااا.....خو پس اره باید عیدی بدن

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
وای مامانم اصلا حواسش نیست که ماهم عروس داریم🙁 چی بدیم بهش؟؟

با توجه به رسمتون عزیزم..ببین چی میبرین.

توروخدااااا دلشو نشکنین..اون دختر ارزو داره...پیش خونوادش خجالت زده نشه

عید قربانه عزیزم... دوشنبه.. خودش بهم زنگ‌زد گفت عیده و عیدی و فلان.. همیشه اینکارو میکنه...

میخوای بگی برات عیدی بیارن؟؟؟

خودت بگی خیلی زشته

خودتو بد میکنی جلوشون از حالا

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈
تا جایی که من دیدم توی دوران عقد خانواده شوهر به عروس هدیه میدن و بعد از ازدواج خانواده عروس هدیه می ...

دقیقاااا همینه...

1226
ما فقط عید اول رو عیدی میبریم به نظرم ۱۰ روز به عروسیت دیگه معنی نداره انتقامو بزار برای بعد عروسیت ...

تمام مناسبتام همین کارو کرده...خیلی دلمو شکسته خیلی..

ینی تا حالا برات هدیه نیاوردن؟

میخوای بگی برات عیدی بیارن؟؟؟ خودت بگی خیلی زشته خودتو بد میکنی جلوشون از حالا

نه نمیخوام بگم برام عیدی بیارن...شوهرم که مشکلی نداره..اون میارا و برام میخره...

الان مسیله مادرشه...

خودش زنگ‌میزنه میگه عیده یاداوری میکنه باید برات بیاریم..بعد روز مناسبت میزاره میره شمال تفریح...تمامممم مناسبتا همین بوده..

دیگه تموم شده ایشالا بعد عروسیت هر وقت زنگ زد بگه برای فلانی کادو بخرید بگو مامان مگه برای من عیدی یا مناسبتی کادو خرید بلاخره هر چیزی جبرانی داره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364