2733
2734
عنوان

وكس بيني با موم سرد اپيلاسيون

1426 بازدید | 16 پست

سلام بنظرتون ميشه با موم سرد عسلي داخل بيني رو وكس كرد؟

من مدتي بدليل وضع اقتصادي فعلي موم و اينا خريدم خودم تو خونه انجام بدم ديگه دستم راه بيفته فعلا آرايشگاه هم ديگه نميرم براي اصلاح صورتم فنر اصلاح ابروهارو هم دارم از اينترنت يادميگيرم خودم بردارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وكس بيني خطرناكه ها، مويرگهاش حساسن، حتي من شنبدم باعث مرگ هم شده

اي واي 🙁🙀

كلا خطرناكه يعني تو آرايشگاه هم خطرناكه يا تو خونه ميگين؟ 

چه روش هايي بغير از اصلاح با قيچي و اينا ميشناسين؟ پودر موبرم ميشه راستي براي اينكار؟😕

اي واي 🙁🙀 كلا خطرناكه يعني تو آرايشگاه هم خطرناكه يا تو خونه ميگين؟  چه روش هايي بغير از اص ...

نه پودر موبر نزني ها ديوانه

با دستگاههاي مخصوص، موي بيني رو از ته ميزنن، قيمت زيادي هم نداره

کی آخه موهای داخل رو میگیره؟؟؟دیووونه ای باعث مرگ میشه

چميدونم خيلي هم مونداره شوهرم حساس شده ميگه بزن😓

فك كنم از عروسيم اينكارو ميكردم حالا الان براش بچشمش ايراد مياد

ولي براي عروسي قشنگ داخل بيني همرو برداشت ولي الانا برم ارايشگاه همينجوري فقط لبه داخلي رو اصلاح ميكنه

2738
نه پودر موبر نزني ها ديوانه با دستگاههاي مخصوص، موي بيني رو از ته ميزنن، قيمت زيادي هم نداره

ممنونم اره يدستگاه برا شوهرم خريده بودم برا اينكارم ميشه برا خط ريش و موي گوش و اينا هم هست از همون استفاده كردم اخيرا

ولي كار بدي ميكنن تو ارايشگاه هاهم چين چيزي گذاشتن انتهاي بيني براي جلوگيري از گرد و غبار اينارو داره 

ولي تو ارايشگاه ها بعضياشون با گوش پاك كن اصلاح ميكنن

البته اينجور كه شماها گفتين منم ميگم ايراد داره وگرنه خودم ميرفتم ارايشگاه اينكارو ميكردم قبلا😬

2706