2733
2734
عنوان

مامانای گل ممکنه راهنماییم کنین

107 بازدید | 17 پست

سلام مامانا، من یه گل پسر 11ماهه دارم، یه مدتی، زیر یک ماه، هی کوچولو کوچولو بالا میاره، دو سه روز خوبه، دوباره شروع میشه،فقط یه وعده در روز اونم ناهار، بهش غذا میدم، عرق نعنا دادمش، نبات دادمش، هر چی فکر میکنم چه تغییری ایجاد شده که بالا میاره، نمیفهمم،مثلا دیروز شیر خودم که خورد، هی ریز ریز بالا آورد، بعد ناهار کته دادمش، بالا نیورد تا آخر شب، که آورد بالا،  والا مادرشوهرم هی راه میره میگه معدش ترشه ایی شده،  خب من موندم اخه این بچه که به غیر یه وعده  چیزی نمیخوره، روال زندگیش تغییری نکرده خوب، 

به نظرتون چکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیزم ، دختر منم اینجور بود بردمش دکتر گوارش گفت ریفلاکس داره

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2738
سلام عزیزم ، دختر منم اینجور بود بردمش دکتر گوارش گفت ریفلاکس داره

سلام مامان گل،  من پسرمو بردم دکتر، گفت رفلاکس داره، دریچه سر معدش نازکه  

براش دارو ساختنی امپرازول  نوشته، با دمیترون. و شربت تقویتی زینک پلاس. 

خواستم بپرسم اگر تجریه ایی دارین در رابطه با  غذا خوردن که چه جور باشه، راهنماییم کنین، فقط بهم گفت چرب و شیرین اصلا

ببرش دکتر متخصص منم دخترم خیلی بالا میاورد بردمش دکتر فرستادم سونو از معدش دکتر گفت رفلاکس داره  ...

براش دارو ساختنی امپرازول  نوشته، با دمیترون. و شربت تقویتی زینک پلاس. 

خواستم بپرسم اگر تجریه ایی دارین در رابطه با  غذا خوردن که چه جور باشه، راهنماییم کنین، فقط بهم گفت چرب و شیرین اصلا

حتما معدش رفلاکس داره ببرش دکتر دارو بده اینجوری بچه ازبین میره.

براش دارو ساختنی امپرازول  نوشته، با دمیترون. و شربت تقویتی زینک پلاس. 

خواستم بپرسم اگر تجریه ایی دارین در رابطه با  غذا خوردن که چه جور باشه، راهنماییم کنین، فقط بهم گفت چرب و شیرین اصلا

سلام مامان گل،  من پسرمو بردم دکتر، گفت رفلاکس داره، دریچه سر معدش نازکه   براش دارو ساخت ...

عزیزم نگران نباش دارومرتب بده توسطح شیبداربخوابونش اگه شیرخشکیه ؛شیرخشک مربوط به بچه های ریفلاکسی بهش بده غذاهاشوکم چربی درست کن.

سرم بالاست چون بالا سرم خداست👑
سلام مامان گل،  من پسرمو بردم دکتر، گفت رفلاکس داره، دریچه سر معدش نازکه   براش دارو ...

کلا نگه داشتن رژیم غذایی بچه‌ها خیلی سخته 😢😫غذای چرب غذای شیرین ترش چیزهایی که تحریک کنه معده رو، به من دکتر دختر م گفت شیر بستنی و کلا لبنیات و گوشت گوساله بهش ندم وقتیکه هنوز به غذا خوردن نیفتاده بود خودم نباید میخوردم چون شیر خودم رو میخورد

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2706