2726
جند وقت پیش تاپیک زدم

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=425209
پیگیری من به این نتایج رسید . خواهشا بقیه هم در تشخیص دقت کنند و کسانی هم که تجربه دارن ، تجربشونو بگن

بچه ها دختر منم از 5 ماهگی این مشکلو داشت تا الان که 2 سال و 4 ماهشه. چند وقت پیش هم تاپیک زدم که چه کار کنیم عود نکنه. با یک متخصص زنان بسار مجرب صحبت کردم نتیجش این بود که بر خلاف آنچه متخصص های اطفال مختلف بهم گفته بودن این چسبندگی بدلیل شستشوی ناکافی بوجود نمیاد و هیچ ربطی نداره(دو سه تا متخصص اطفال معروف به من گفتن باید خیلی خوب و به کرات حتی یک ساعت یکبار بشوریش که فرصت چسبندگی به اون ناحیه ندی) در صورتی که متخصص زنان گفت اصلا این شستشوی بیش از حد خشکی این ناحیه و حساس شدن پوست بسار نازک این ناحیه را بدنبال داره و باید در حد معمول شستشو باشد
گفت این مساله بخاطر کمبود ترشح استروژن در بعضی دختر بچه ها هست که در دوران بلوغ با ترشح طبیعی استوژن به طور خودبخودی حل میشه. من شنیده بودم که مصرف پمادهای هورمونی حاوی استروژن بلوغ زودرس میاره. که متخصص زنان به طور قاطع این مساله را رد کرد و گفت حتی اگر هرشب هم تا زمان بلوغ بزنی هیچ بلوغ زودرسی پیش نمیاد. گفت
آخه مگه اندازه ی یک ارزن روی ناحیه ی چسبندگی پماد زدن اونم در حالی که بدن این بچه خودش این هورمونو کم ترشح می کنه چه مشکلی داره؟
سوال بعدی این بود که با این عود مکرر ،دخترم بزرگتر که شد چطوری تا زمان بلوغ مرتب اون ناحیه را چک کنم که تازه از نظر روحی تاثیر بدی براش نداشته باشه؟ گفت چرب کردن با پماد AD باعث میشه دیرتر عود کنه و بعد هم باید با بزرگتر شدنش هم براش جا بندازی که این پماد( حاوی استروژن) یک چرب کننده هست وخودش استفاده کنه تا بلوغ که این مساله به خودی خود حل بشه.
من تجربه ی خودمه گفتم خواهش می کنم همهی مامانهایی که نوزاد دختر دارند این مساله را چک کنند یا از دکتر دخترشون بخوان که بررسی کنه که دیر نشه و این طفل معصوم ها به جراحی نیاز پیدا کنند و تازه این مساله خودش عفونت ادراری بدنبال میاره
دیگه اینکه اگه زود تشخیص بدید و پماد را دقیق به همان محل چسبندگی بزنید کمتر از یک هفته طول میکشه که باز بشه. اما به اندازه ی بسار کم فقط به اندازهی همان یکی دو میلیمتر چسبندگی.
خیلی هم مثل اشتباهی که من کردم بچه را نشورید چون تازه مثل دختر من پوستش نازک میشه و از سوزش هم شکایت میکنه( البته مطمئن بشید که سوزش از عفونت ادراری نباشه). مشکل من عود مکررش بود که نتیجه را گفتم. خواههش می کنم بقیه ی دوستان هم تجربشون را بازگو کنند چون واقعا نگرانیه مهمیه

ببخشید زیاد شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این چسبندگی را اولین بار در 5 ماهگی پزشکش تشخیص داد اما بعد از اون، برای خودم عودش کاملا قابل تشخیص بود.
موقعی که نوزاد به پشت دراز کشیده، لبهای بزرگ ناحیه ی تناسلی را باز کنید وبه آرامی ورودی واژن را چک کنید . اگر چسبندگی باشه به نظر میرسه که درست در نقطه ی پایینی ورودی واژن پوست دو طرف بهم چسبیدند(خیلی کوچیکه در حد میلیمتری) کاملا با بافت اصلی متفاوته. اگه نتونستید برای بار اول از پزشکتون بخواهید بررسی کنه.
بچه هایی هم که توسط مراکز بهداشت کنترل میشن، اصلا از این نظر بررسی نمیشن. مادر باید خودش آگاه باشه
سلام دوستان عزیز خیلی ازتون ممنون بخاطر کمکهاتون بعداز خوندن متوجه شدم دختر منم این مشکلو داره دارم استروژن مصرف میکنم داره باز میشه و خیلی خوشحالم
من ازکوچ پرنده آموختم هروقت هوای رابطه سرد است باید رفت....

باسلام من یه دخترسه ساله دارم که مرتب از سوزش وخارش ناحیه تناسلی شکایت میکنه وامروزمتوجه چرک روی لباس زیرش شدم چکارکنم!!؟لطفأ راهنماییم کنید

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=777159
ببینین ضرر نمی کنین
کفش مارکدار سایز 37.5-38 انگلیس ( سایزش استاندارد هست )
پاخورش خیلی شیکه
لباسای در حد نو و نو
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=784979&PostID=30752364#30752364
2706