2733
2734
من شروع کردم به دادن زینک سولفات اما نمیدونم فرق این دوتا چیه و اینکه نمیدونم مال چه شرکتی بهتر این دفعه که مستر زینک گرفتم،اگه کمکم کنید ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من قبلا زینک سولفات می دادم نه رو قدش تاثیر داشت نه رو اشتهاش ولی الان دارم زینک پلاس می دم رو اشتهاش که موثر بوده و بهتر شده
ولی دکتر هم گفت ایرانیش یهتره
بهشت زیر پای مادران بچه های بد غذاست ...
2738
تارا جون باید روی هر قسمتی که سوالت بهش مربوطه مثلا همین جا که مریوط به شیر دهی هست قسمت بالای صفحه سمت چپ آیکون موضوع جدید رو بزنی و اونجا سوالت رو طرح کنی
بهشت زیر پای مادران بچه های بد غذاست ...
تا اونجایی که من اطلاعات دارم زینک سولفات فقط روی داره ولی زینک پلاس علاوه بر روی ویتامین های گروه b رو داره ... پس قطعاٌ اگه قیمتش بالاتره تاثیر متفاوتی داره ... به اضافه اینکه هیچ وقت نمیشه یک شیشه داروی مثلاٌ 150 میلی لیتری رو با یک شیشه داروی 250 میلی لیتری مقایشه کرد ... بعضی از داروها اگه گرونترند خب مقداری بیشتری هم دارند که برای مقایسه میتونید تناسب ببندید .

روی یکی از عناصری است که بعد از آهن فراوانترین عنصر جزئی در بدن به شمار می رود. این عنصر در فعالیت بیش از 100 آنزیم مختلف بخصوص آنزیمهایی که در سوخت و ساز پروتئین ها و کربو هیدراتها درگیر هستند دخالت دارد. اولین مطالعات کمبود روی در حدود 520 سال قبل در مصر و ایران انجام شد و در حال حاضر نیز طبق آخرین بررسی های انجام شده کمبود آن در بین گروه های مختلف مردم کشورمان قابل توجه است. میزان مناسب روی در عملکرد سیستم ایمنی، ترمیم زخمها، تقویت قوه بویایی، بینایی، چشایی، تقسیم طبیعی سلولها، رشد و تکامل در طول بارداری، کودکی و بلوغ نقش دارد. بطور کلی رشد تا قبل از اتمام سنین رشد به این ماده معدنی وابستگی زیادی دارد. روی به عنوان یکی از مهمترین مواد معدنی در سلامت پوست، فرم گرفتن و استحکام ناخنها و تقویت ساختار مو نقش بسیار مهمی ایفا می کند.

کمبود روی

کمبود روی در اثر دریافت ناکافی، اختلال در جذب، افزایش دفع و یا افزایش نیاز به روی و عدم تکافوی دریافت به وجو می آید. بدخوابی یا بی خوابی، ترس از نور، اختلالات عصبی، اختلال در رشد، نازک شدن موی سر، کم پشتی و ریزش مو، بهبود و ترمیم کند زخمها از علائم کمبود روی به شمار می روند.

ویتامین های گروه Vitamin B complex

ویتامین های گروه B یکی از مهمترین گروه ویتامین های مؤثر در سلامت پوست، مو و ناخن به شمار می روند همچنین ویتامین های گروه B در سلامت سیستم عصبی و روانی، جلوگیری از اختلالات حواس و افسردگی تأثیر به سزایی دارند.

کمبود ویتامین های گروه B

کمبود این ویتامین ها در انسان باعث بروز مشکلاتی از قبیل نارسایی قلبی، ضعف عضلانی، عقب ماندگی رشد، پوسته و ترک درلبها، اضطراب، بی خوابی، اختلال در عملکرد سیستم ایمنی، اختلالات عصبی و روانی، طاسی، نرمی ناخن و ریزش مو می شود.
با سلام من یه مدت مستر زینک دادم موثر نبود الانم به تازگی زینک پلاس خریدم امیدوارم به رشد پسرم کمک کنه
رادوین زیبای من جمعه 1392/1/2 چشم به این دنیا گشود و زیبایی زندگیمان را صد چندان کرد.
قرص سیپرو هپتادین برای کودکان زیر دو سال عوارض بدی داره دوستان اگه بچتون رشد نمیکنه به زینک ربطی نداره زینکم مثل اهن و بقیه ویتامین ها یه مکمله که بخوره خوبه و کمتر بیمار میشه اسفناج که به ملوان زبل نمیدیم که
سلام مامانا،منم زینک پلاس به دخترم میدم، نمیدونم چرا اکثر دکترا به زینک ایرانی تاکید دارن،هیچ کدومشونم دلیلشو نمیگن زینک پلاس همه ویتامین هارو داره پس طبیعتا خواص خاص خودشو داره تمامی زینک ها چه خارجی چه ایرانی تنها بدیشون اینه که دیر تاثیرشو نشون میده،پس ناامید نشید مامانا،زینک برای رشد نیست که یه هویی بچتون قد بکشه و یا تپل شه،یه مکمل غذاییه که تاثیرشو وقتی بزرگ میشن میبینن یکی از فامیلامون دخترش 13 سالشه هنوزم که هنوزه زینک پلاس بهش میده

wedding countdown
2706