2726
عنوان

خانومای مشدی بیاین.تو شهرتون غریبم

258 بازدید | 46 پست

بچه ها من مشد زندگی میکنم هیچکسو ندارم اینجا خیلی تنهام از سرگرمییاتون بگین.بامنم دوس شین🤩

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما ان شاالله جمعه میایم مشهد جاهای دیدنی مشهد کجاهاس؟

مشهد بیشتر پاساژ داره و مجتمع تجاری

اگه بخوای جای دیدنی بری باید نیشابور و درگز و کلات و ... که فاصله کم دارن با مشهد یا توی راه مشهد هستن بری

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
کجای مشهدی ؟ بچه هم داری ؟

آرادی آره یه پسر۴ساله

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
برو حرم زیارت برو پاساژ گردی برو پارک بانوان برو موجهای خروشان این همه تفریح داریم

تنهایی دوس ندارم🙄

سرگرمی چه واژه غریبی! عزیزم مشهد اومدی ها نیویورک که نیست مگه حاکم اجازه میدن خوشگذرونی کنیم

هعییییی

چنساله اینجام خونه داشتیم اونجا همسایه هامون خوب بودن .خونرو فروختیم رفتیم یجای دیگه بدجور تنهان پسرمم وابستس خیلی بهم.

سلام عزیزم سزگرمی خاصی ندارم😁

حداقل دلت خوشه خونوادت پیشتن

آرادی آره یه پسر۴ساله

اها ، من دخترمو معمولا واسه سرگرمیش میبرم شهربازی ، تئاتر ، استخر ،... شما هم میتونی با پسرت بری. یه سایتی هم هست دائم برنامه های تفریحی میذاره واسه بچه ها با والدین شون ، برو اونجا ببین اگه به دردت میخوره تو برنامه هاش شرکت کن

اسم سایتش هست کیدز اند فان

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
2706