2726

متخصص خون هس ایشون 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پارسال زنگ زدم مطبش گفتن دیگه کار نمیکنه

فکر کنم بازنشسته شده

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
سلام من شنیدم دیگه کار نمیکنه ولی حیف شد میخواستیم پدرمو پیشش ببری

فکر کنم بازنشسته شده

میشه بگین برای چه کاری میخواستین پیشش برین؟ پدرمنم بیماره

برای بیماری خواهرم

برای بیماری خواهرم

پدرم سه ماهه پلاکتش رو سی هستش امروز برای بار دوم پیوبسی شد و انقدر آزمایش پیوبسی دومش خاص بود که فقط یه جا تو تهران انجام میدن جواب این بیاد دیگه حرف نهایی رو دکتر میگه همه چی تو اون جوابه تا الان هیچ تشخیصی نداده البته به ما نگفته چه تشخیصی داده

پدرم سه ماهه پلاکتش رو سی هستش امروز برای بار دوم پیوبسی شد و انقدر آزمایش پیوبسی دومش خاص بود که فق ...

نگفتن کجا انجام میشه؟

نگفتن کجا انجام میشه؟

چرا دکترش گفت یه آزمتیشگاهی تو ونکه رفت اونجا نمونه رو تحویل آزمایشگاهه داد البته مامانم نمونه رو برد چون بابام تو بیمارستان بود تا نمونه رو ازش گرفتن مامانم سریع برد ونک . چندتا بیمارستانم سوال کردیم همشون گفتن فقط همون ونک انجام میده این نوع پیوبسی رو