2726
عنوان

اسم پسرم

1252 بازدید | 23 پست

کلی گشتم اسم انتخاب کردم حالا که با همسرم به نتیجه نهایی رسیدیم یادم افتادکه اسم پسر همسرسابقم خیلی شبیه اسمیه که من انتخاب کردم. دو دل شدم . از طرفی کلی گشتم تا به این اسم رسیدم و خیلی هم انتخابای زیادی ندارم . 

اسم پسر اون آرمان

اسم انتخابی من آرون

خیلی ناجوره این اسمو انتخاب کنم؟ لطفا فقط به شباهت این دو تا اسم فکر کنین و نظربدین نه زشتی و زیبایی اسم. ممنونم

ضمنا پسر اون الان نه ماهشه.

تعداد رای : 21
نظرسنجی
بذار
9
42%
نذار
11
52%
نظری ندارم میخوام نتایجو ببینم
1
4%
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه اسمی انتخاب کردی.اصلا خوب نیس

دیگه سلیقه ما این بوده.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2728

یه ماه فکر کردم اگه پسر. شد. چی بذارم. حالا یادم افتاده.😐😐😐😐😐

چرا باید اسم پسر همسایه سابق یا حتی فعلی رو انتخابای ادم تاثیر بذاره واقعا در عجبم

همسر. نه همسایه. 

زن سابقش فک میکنه شبیه اسم پسر اون انتخاب کردین

اون زن فعلیشه. من زن سابقشم. منم همین فکر بهسرم افتاده.

مسلما سلیقه های دیگه ای هم داری‌.اینهمه اسم  یه خورده بیشتر جستجو کن خانومی

مجبورم یه اسمی انتخاب کنم که هم ایرانی باشه و هم خارجی. خیلی گزینه ندارم. این خیلی خوب بود.

مجبورم یه اسمی انتخاب کنم که هم ایرانی باشه و هم خارجی. خیلی گزینه ندارم. این خیلی خوب بود.

کیا خارجیم هس

ایرانی ها هم میزارن

یه اقایی که ژاپن بود از دوستان.اسم پسرشو گذاشته بود کیا

همسرشم ژاپنی بود

2706