2726

سلام خانما كسى هست تو اوج نا اميدى باردار شده باشه؟با معجزه خدا امشب خيلى دلم گرفت از سر يه جريانى كه مربوط به باردار شدنم بود و گريه كردم از خدا معجزه ميخوام تعريف ميكنيد اصلا ميشه واقعا منم مادر بشم😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دکتر جوابم نکرده بود ولی گفته بود باردار شدنت خیلی سخته چون اسپرم شوهرم کم بود باید میرفت دکتر منم دیگه بیخیال شدم بعد دوسال و نیم از دکتر رفتن و پنج سال از ازدواج در اوج نا امیدی باردار شدم، باورت نمیشه هر وقت منتظر بودم پریود نشم متاسفانه میشدم دیگه ماه های آخر فقط میگفتم کی میشه پریود شم سبک شم که دیدم بله باردارم، اصلا نا امید نشو فقط سعی کن بیخیال باشی همش به خودت بگو من اصلا بچه دوست ندارم نمیخوام باردار بشم مطمئن باش باردار میشی

اگه خدا بخواد میشه اما لطفا به زور نخواه، بگو خدایا اگه به صلاحمه بچه سالم و صالح نصیبم کن❤ من به زور و با هزار نذر و نیاز از خدا بچه خواستم، هر روز و شب از ته دل زار میزدم، خدا بعد از ۴سال و نیم در اوج ناباوری بهم بچه داد اما متاسفانه سالم نبود و مجبور شدم سقط کنم😔 الانم ۸ماه از سقطم میگذره و فعلا در انتظارم...

بچه ها حالت تهوع بارداری چجوریه؟ توروخدا کمکم کنید از صبح انگار یه لقمه تو گلوم گیر کرده حالم ناجوره ...

خالت تهوع انگاری محتویات معدت میخواد بیاد بالا ،اینی که میگی فکر نمیکنم خالت تهوع باشه 

اللهم عجل لولیک الفرج
خالت تهوع انگاری محتویات معدت میخواد بیاد بالا ،اینی که میگی فکر نمیکنم خالت تهوع باشه 

خدا هرچی ازش میخای بهت زود زود بده که نجاتم دادی

دوست دارم حامله باشم اما از بلاتکلیفیم و امید الکیم بیزارم

یه خانومی هم بعد کلی دوا و دکتر حامله شد دکترا تو سونو گفتن بچت دختره و نه دست داره نه پا میتونی سقط کنی ولی ایشون و شوهرش گفتن خدا بعد این همه وقت بچه داده هر چی باشه نگهش میداریم بعد دنیا اومدن بچه ها سه قلو بودن دختره به دست و پاهاش داداشاش رو از پشت نگه داشته بوده هرسه تا هم سالم بدنیا اومدن 

معجزشم این بود که این همه سونو و آزمایش رفته بودن اون دوتا بچه دیده نشده بودن 

لطفا نگید دروغه یا حتما قدیم بوده و فلان چون این جریان مال ۵ سال پیشه 

ان شاءالله خدا دامن همه رو سبز کنه 

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت
2706