2733
2734
عنوان

امروز❌❌❌

249 بازدید | 15 پست

اول اینکه ما طبق بالا خونه مادرشوهرم زندگی میکنیم هیچ امکاناتی نیست بالا یه بالکون خوب ونسبتا یه خورده بزرگه من ظرفامو توبالکون میشورم /بخاطر آشبزخونه ندارم بالا از اشبخونه پایین استفاده میکنم/بعدش براتون بگم هیچی جهیزموبازنکردم فقط اونایی که لازم بوده./لباس شویی دارم تمام اتومات سامسونگ هست ۷کیلویی جاندارم وصل کنم بالکون هم بزارم افتاب میخوره/من لباسامو همش با دست میشورم امروز  لباسای خودموشوهرم انداختم تویه لباسشویی مادرشوهرم اینا بعدپدرشوهرم میگه چندساعت لباسشویی روشن گذاشتی کار میکنه /یه بار دیگه هم بهم گفت لباسشوییمون رو ببین خراب میکنی دلم خیلی شکست امشب ب شوهرم گفتم بریم یه لباسشویی نوزادی بخریم بزارم تو بالکون حمل ونقلش هم راحته 

التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره عزیزم لااقل نوزادی بگیر چجور اون همه لباس میشوری

همیشه بادست می شستم  خاک توسرم کاش با دست شسته بودم ولی با لباسشویی اونا نشست بودم 

بعدش ب مادرشوهرم میگم ببین چی گفته میگه مگه فوش داده 

التماس دعا
2738
حالا اگه عروس اینو میگفت خو سرش رو میبریدن قوم ظالمین

منم میدونی چی گفتم 

گفتم ب دختر خودت میگفتن خوشتون میامد گفت اگر فوش داده بودیم اره ولی حرف بدی نزدیم

التماس دعا
نمیتونین بپوشونین که یه اشپزخونه کوچیک واسه خودتون درست کنین

بنا اوردیم گفته نهایت ۱۰میلیون خرجتونه /این همه خرج بکنم واسه خونه قدیمی مال قدیم هست ارزش نداره هرکی آوردیم دیده گفته/شبها از زانو درد و پاشنه پام درد میگیره خیلی پله داریم بعدش قدیمی ارتفاع پله ها هم زیاد خیلی بده ولی دیگه یه خدایی باید وجود داشته باشه تازه هنوز بچه هم نداریم

التماس دعا
2706