2726
میشه در مورد خوندن برای کنکور بگی؟انسانی

عزيزم من ٩٤ازمون دادم بعد شرايطم خيلي فرق داشت من روزي ٣-٤ساعت خوندم از فروردين شروع كردم رتبم شد ٤٠٠ وخورده اي منطقه دو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم من ٩٤ازمون دادم بعد شرايطم خيلي فرق داشت من روزي ٣-٤ساعت خوندم از فروردين شروع كردم رتبم شد ٤٠ ...

واای خوش به حالت من تجربی بودم بعد سه چهار ماه مونده تغییر رشته دادم😭😭

نه نمیدونم

ببين اگه هدفت وكالت و ازمونهايي كه بچهاي حقوقي ميتونن بدن

رشته ي فقه و حقوقم دقيقا همون مزايا رو داره فقط با اين تفاوت كه دروس فقهي هم ميخونين 

و چون شانست براي دانشگاه خوب قبول شدن توي حقوق كمه بهت پيشنهاد ميكنم فقه و حقوق هم در نظر داشته باش چون ميتوني راحتتر دانشگاهي كه بخواي قبول شي

2728
واای خوش به حالت من تجربی بودم بعد سه چهار ماه مونده تغییر رشته دادم😭😭

منم  تغییر رشته دادم از فروردین حیف بود از اول نرفتیم 😭

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

سلام گلم.من امسال کنکورانسانی دادم رتبم شدده هزارعلاقمم دبیری تربیت بدنی هست منطقه3هستم بنظرت میارم بااین رتبه؟ازمون عملی هم عالی دادم.دیگم اینکه من فقط دانشگاه فرهنگیان میخام بنظرت کاردرستی میکنم اگه رشته ای مث اموزش کودکان استثنایی رو تو الویتام بزارم که شانسمم بیشترباشه یانه دبیری تربیت بدنی اول بزارم بعدش اینا درضمن ترازمم7300هست

سلامتی حضرت عشق دوتا صلوات😉
واای نه دولتی میخوام😭😭فقه و حقوق تبریز بزنم چقد احتمالش هست بیارم

اخه دانشگاه دولتي تبريز جز دانشگاهاي خوبه ايرانه رتبه هاي پايين بر ميداره واسه همين گفتم با ١٧هزار شانست خيلي پايينه واسه سراسري تبريز 

ولي يه چيزي رو بهت بگم حتما حتما سايت سنجش رو خيلي چك كن روزهاي اخر انتخاب رشته بعضي از دانشگاها ظرفيت اضافه ميكنن  خيليا به اين توجه نميكنن 

و شانس با اوناييه كه حواسشون هست

سلام گلم.من امسال کنکورانسانی دادم رتبم شدده هزارعلاقمم دبیری تربیت بدنی هست منطقه3هستم بنظرت میارم ...

اره هيچ چيزي تو كنكور غير ممكن نيست واقعا با چشم ديدم اينو

ببين حتما همه جاهارو بزن اول از جاهايي كه حتي تو خيالتم نميگنجه قبول بشي رو هم بزن انتخاباي اولت 

اخر سر كه اونا رو زدي برو اونايي رو بزن كه حس ميكني ١٠٠٪؜ قبولي 

اره هيچ چيزي تو كنكور غير ممكن نيست واقعا با چشم ديدم اينو ببين حتما همه جاهارو بزن اول از جاهايي ك ...

عزیزم برا منم بگو‌

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
میشه در مورد خوندن برای کنکور بگی؟انسانی

عزيزم حتما حتما رو درسايي كار كن مثه رياضي يا زبان كه رتبه رو خيلي جا به جا ميكنه 

من تنها نكته ي مثبتم زبانم بود ٧٨درصد زبانم بود 

بعد رو تك كتابا تمركز كن مثه روان و اقتصاد چون ميتوني درصد خيلي بالايي بزني 

كلا اول توجه كن كه چيو ميتوني خوب بخوني تست بزني اونو خيلييي قوي كن

عزیزم میشه از سهمیه پردیس های استان های دیگه استفاده کرد؟یه جا دیدم یه مشاور گفتش میشه ولی احتمال قبولی30بیستر نیس یه جا دیگ دیدم گفتن نمیشه حالا موندم میتونم یانه چون این پردیس که من میخام بزنم پارسال بارتبه های خیلی بالا فرهنکیان اوردن اگه 30درصدم احتمالش باشه من شانس دارم نظرت شماچیه 

سلامتی حضرت عشق دوتا صلوات😉
عزیزم برا منم بگو‌

اره عزيزم ميگم خيلي امسال همه چي غير قابل پيش بيني شده شايد امسال برداره اگه بومي برداره فرهنگيان 

ولي فقط فرهنگيان ميخواي؟ با رتبت رشته هاي ديگه دانشگاهاي خوب قبوليا 

اره عزيزم ميگم خيلي امسال همه چي غير قابل پيش بيني شده شايد امسال برداره اگه بومي برداره فرهنگيان&nb ...

خودم دانشجو ترم دو حقوق هستم اما آزاد بعد تصمیم گرفتم تغییر رشته بدم از تجربی اومدم انسانی از ۱۶فروردین شروع کردم  خوندن این شد کاشکی بیشتر میخوندم نه فقط  آموزش ابتدایی میخوام پارسال دوستم ۶۲۰۰رفته اما تو تکمیل ظرفیت خیلی استرس دارم 

عزیزم میشه از سهمیه پردیس های استان های دیگه استفاده کرد؟یه جا دیدم یه مشاور گفتش میشه ولی احتمال قب ...

احتمالش صفر نيست ولي خيلي بالا هم نيست چون مخصوصا رو داوطلباي دختر به خاطر بومي سازي زياد برنميدارن استان هاي ديگه

ولي بزن ضرر نداره 

خودم دانشجو ترم دو حقوق هستم اما آزاد بعد تصمیم گرفتم تغییر رشته بدم از تجربی اومدم انسانی از ۱۶فرور ...

استرس رو حق ميدم داشته باشي 

تكميل ظرفيت  ولي معلوم نميكنه ولي اميد داشته باش ظرفيتا رو ميگن بيشتر كردن امسال

2706