1373
1341

هر كمكي بخواين دريغ نميكنم

چون خودم تاثير انتخاب رشته رو ديدم تو سرنوشتم بچهاي انساني كه حقوق ميخواين بياين

رتبتونو بگين

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1350
1376
@بهارخانومممم۷۹     @مسافرمنتظر     @sarw    

مرسی عزیزدلم 💜

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

عزیزم زیر گروه یک رتبه من ۵۱۶۷

ترازمم ۷۸۰۴

تربیت قبول میشم ؟؟

منطقه سه هستم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
1378
میشه در مورد خوندن برای کنکور بگی؟انسانی

عزيزم من ٩٤ازمون دادم بعد شرايطم خيلي فرق داشت من روزي ٣-٤ساعت خوندم از فروردين شروع كردم رتبم شد ٤٠٠ وخورده اي منطقه دو

عزيزم من ٩٤ازمون دادم بعد شرايطم خيلي فرق داشت من روزي ٣-٤ساعت خوندم از فروردين شروع كردم رتبم شد ٤٠ ...

واای خوش به حالت من تجربی بودم بعد سه چهار ماه مونده تغییر رشته دادم😭😭

به هیچ کس،اعتماد نکن شیطان هم روزی فرشته بود
نه نمیدونم

ببين اگه هدفت وكالت و ازمونهايي كه بچهاي حقوقي ميتونن بدن

رشته ي فقه و حقوقم دقيقا همون مزايا رو داره فقط با اين تفاوت كه دروس فقهي هم ميخونين 

و چون شانست براي دانشگاه خوب قبول شدن توي حقوق كمه بهت پيشنهاد ميكنم فقه و حقوق هم در نظر داشته باش چون ميتوني راحتتر دانشگاهي كه بخواي قبول شي

واای خوش به حالت من تجربی بودم بعد سه چهار ماه مونده تغییر رشته دادم😭😭

منم  تغییر رشته دادم از فروردین حیف بود از اول نرفتیم 😭

1339