2737
2739

پسر من بیست ماهشه چند روزی هست که میخوام ازپوشک بگیرمش ولی خیلی هم خودم اذیت شدم هم اون چند بارشو خبر داد چند بارشو توخونه جیش کرد احساس میکنم هنوزم زوده گاهی هم تا خواست خبر بده تو خودش جیش کرده بود ولی انگار خیلی سختشه شما از چندسالگی گرفتین  راه حلی دارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکثرا دو سال و نیمگی میگیرن

شما خیلی زود داری اقدام میکنی

گناه داره بچه مضطرب میشه

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2728

پس شما هم سه ساگی رو پیشنهاد میکنید،من میترسم سه ساله هم کع بشه باز بخواد خبر نده وتو خونه جیش کنه اخه وقتی پوشکش پر میشه خیلی بدش میاد و خودش بدو بدو میره دم دسشویی وشلوارشو درمیاره گاهی هم پوشکشو که بشورمش 

2738

من دخترم و یک سال و ده ماه گرفتم 

تو خونه هم شورت آموزشی خریدم براش که اگه ریخت عصبانی نشن خطا داشت ولی بچه از گرما و پوشک راحت شد

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر