2733
2734
عنوان

چنتا ماسک صورت بهم یاد میدین؟

256 بازدید | 48 پست

واسه شادابی

و از بین رفتن جوشا

مث جوشای سرسیاه

یا جوشای روی چونه

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

آلوورا طبیعی

آموزش خیاطی خانم عمرانی  معادل ۲۳۰ و ۷۵۰ صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه.    کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی‌.    پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.قیمت پکیج ۳۸۰۰۰ تومان.     ارسال رایگان به کل کشور. .   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ت لگرام پیام بدهید ۰۹۳۹۹۵۴۵۸۳۱

استارتر میتونم تو تایپیکت کارمو تبلیغ کنم؟

آموزش خیاطی خانم عمرانی  معادل ۲۳۰ و ۷۵۰ صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه.    کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی‌.    پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.قیمت پکیج ۳۸۰۰۰ تومان.     ارسال رایگان به کل کشور. .   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ت لگرام پیام بدهید ۰۹۳۹۹۵۴۵۸۳۱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من چند روزه زرد چوبه وعسل میزنم تا الان که اثری ندیدم

واسه چی خوبه؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2738

خب حالا طرز تهیه این ماسک

یه زرده تخم مرغ رو از سفیده جدا میکنید 

سفیده تخم مرغ رواونقدر هم بزنید تا کف کنه 

بعدپوستتون رو پنج دقیقه بخور بدید 

بعد کف حاصل از هم زدن سفیده تخم مرغ رو روی صورتتون بزارید 

بعد از بیست دقیقه با اب ولرم وسپس با اب سر بشورید و با حوله خشک کنید 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
والا تو سایت خوندم برا همه چی جوش .لک .لطافت..برا من که کاری نکردههنوز

من چند بار زردچوبه و ماست گذاشتم خوب بود 

پوستم روشفاف میکرد 

فقط این ماسک رو میزارید بعدش نباید برید تو افتاب چون لایه برداری میکنه اگه برید تو افتاب پوستتون لک میشه 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
اون جا دوتا فضول اومده بودن    😂😂😂😂

دیدی؟

2706