2737
2734

اول اينكه بگين راضي بودين ازش؟

هزينتون چقدر شد؟

و چطوري بايد ازش نوبت بگيرم من شهرستان هستم

خدا كمكم كن بعد از هفت سال نازايي د و تا جوجه انتقال دادم خداايا كمك كن بمونن واسم🙏🏻🙏🏻😍

اگه تاپیکارو بگردی میتونی هزینه های عملش رو پیدا کنی

من تا اردیبهشت که تاپیکارو اینجا دنبال میکردم یادمه میگفتن بسته به سنگینی عمل از یه تومان تا چهار تومن زیر میزی میگیره

بعد میگه با خودتون پونزده تومن پول بیارین بیمارستان ممکنه مثلا هزینه عمل بشه ده میلیون یا هشت میلیون

جدیدا نمیدونم گرون شده یا نه

وقتم بخوای بگیری شاید حدود چهار تا شش ماه دیگه بهت وقت بده

به نظرم بهترین دکتر برای عمل فیبروم و اندومتریوز هست

من از دکترای ابن سینا خیلی بدم میاد هر چی تاپیک دنبال کردم در موردشون انگار فقط به فکر جیبشونن و ادعاشون میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بهترین جراح ها تو عمل اندومتریوز اصف جاه  عادل شروین  البرزی   زهرا عسگری هس ...

ممنون عزيز از راهنماييت

خدا كمكم كن بعد از هفت سال نازايي د و تا جوجه انتقال دادم خداايا كمك كن بمونن واسم🙏🏻🙏🏻😍
اگه تاپیکارو بگردی میتونی هزینه های عملش رو پیدا کنی من تا اردیبهشت که تاپیکارو اینجا دنبال میکردم ...

شما پيش آصف جاه لاپاراسكوپي شدي؟

2738
این لینکو برات گذاشتم بچه هایی که با اصف جاه عمل شدن هستن منتها اکثرشون فیبروم عمل کردن میتونی ازشو ...

ممنون عزيزم