2737
2734

خواهش ميكنم اگه خيلي خيلي خوبه بگين 

چون مشاور زياد رفتم كه بي سواد و به درد نخور بودن

در زمينه ازدواج و زندگي مشترك باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا منم خيلي رفتيم شايد بالاي ٥٠٠ هزينه كردم اما ميبينم درست نميشه چون مشكل شوهرمم خودش نمخواد عوض بشه من درجا ميزنم فقط ديگه فعلا در شرف طلاقيم 

مشاورن بهم گفت خيلي زني با اين ميسازي 😐

hair coloris ~ hair keratin 
2731
والا منم خيلي رفتيم شايد بالاي ٥٠٠ هزينه كردم اما ميبينم درست نميشه چون مشكل شوهرمم خودش نمخواد عوض ...

چجوریه مگه اخلاش؟ چیکار میکنه؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
چجوریه مگه اخلاش؟ چیکار میکنه؟

هوس بازه معتاده چشم چرون بد دهن دست بزن خانوادش باهاش قهرن والا تو خونه مادر شوهر زنگي ميكنم ساختم سوختم اخرشم هاااار شده ميره تو بازي انلاين با دخترا حرف  ميزنه  بدترش اينه رابطه جنسي خيلي بدي مخواد ازم مريض جنسيه خيلي 

hair coloris ~ hair keratin 
هوس بازه معتاده چشم چرون بد دهن دست بزن خانوادش باهاش قهرن والا تو خونه مادر شوهر زنگي ميكنم ساختم س ...

برات از خدا صبر و آرامش میخام... بچه هم داری؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2738