2726

ما پیش خانواده همسرم زندگی میکنیم ، مادرشوهرم شاغله بیشتر اوقات من کارای خونشو میکنم البته خورد و خوراکمون جداس ولی باز وقتی میرم اونطرف میبینم مثلا ظرفاشون مونده یا خونه کثیفه دلم نمیاد و انجامشون میدم یا مثلا میریم مهمونی اصلا روم نمیشه بشینم میزبان همه کارا رو بکنه درصورتی ک فامیلای شوهرم بیشتر اوقات وقتی میرن مهمونی دست ب سیاهو سفید نمیزنن ولی من نمیتونم 😶 ولی الان دیگه تصمیم گرفتم دیگه زیاد خودمو ب کار نبندم چون یوقتایی انگار وظیفت میشه ، و وقتی آدم بی تفاوتی طرفشو میبینه سرد میشه از همه چی

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏

من فقط کمک‌کسایی میکنم که اومدن خونمون و کمک کردن..همین ..وگرنه جایی اصلا بلند نمیشم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من قبلااینطوری بودم امادیدم دارن سواستفاده میکنن یه سریا منم کمترش کردم الانم تومهمونیا بعضی وقتا اگرکمک بخوان منوصدامیزنن چون میدونن نسبت به بقیه کاری ترم

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

عروس دایی من اینجوریه

فرض کن پاگشاش کرده بودیم پاشده بود ظرف بشوره😁

کلا نمیتونه بشینه دیگه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

من اصلان جايي پا نميشم كسي هم بياد دلم نميخواد پا بشه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

فقط خونه کسی کار میکنم که میدونم اگه نیاز داشته باشم کمکم میکنه

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

منم میکردم شوهرم جمعم کردگفت مثل بچه ادم بشین جات مگه اینا براتو میکنن😂😂😂

حالا خوب شدم هرکی برام بکنه براش میکنم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

فک کن من مادرشوهرم شب میاد خودشون میگن بریم اونطرف بعد پدرشوهرم هی ب زنش میگه تو بشین محبوب شام بذاره 😣😣😣😣

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏
2706