1600
1609

ما پیش خانواده همسرم زندگی میکنیم ، مادرشوهرم شاغله بیشتر اوقات من کارای خونشو میکنم البته خورد و خوراکمون جداس ولی باز وقتی میرم اونطرف میبینم مثلا ظرفاشون مونده یا خونه کثیفه دلم نمیاد و انجامشون میدم یا مثلا میریم مهمونی اصلا روم نمیشه بشینم میزبان همه کارا رو بکنه درصورتی ک فامیلای شوهرم بیشتر اوقات وقتی میرن مهمونی دست ب سیاهو سفید نمیزنن ولی من نمیتونم 😶 ولی الان دیگه تصمیم گرفتم دیگه زیاد خودمو ب کار نبندم چون یوقتایی انگار وظیفت میشه ، و وقتی آدم بی تفاوتی طرفشو میبینه سرد میشه از همه چی

خدایا واسه تو غیرممکن وجود نداره ، لطفا غیرممکنای زندگیمو ممکن کن 🙏🙏🙏

من فقط کمک‌کسایی میکنم که اومدن خونمون و کمک کردن..همین ..وگرنه جایی اصلا بلند نمیشم

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

من قبلااینطوری بودم امادیدم دارن سواستفاده میکنن یه سریا منم کمترش کردم الانم تومهمونیا بعضی وقتا اگرکمک بخوان منوصدامیزنن چون میدونن نسبت به بقیه کاری ترم

خدایا ساحل زندگیمو دست خودت سپردم..شک ندارم خودت قشنگترین و بهترین قایق رو برام میفرستی
1522

عروس دایی من اینجوریه

فرض کن پاگشاش کرده بودیم پاشده بود ظرف بشوره😁

کلا نمیتونه بشینه دیگه

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

من اصلان جايي پا نميشم كسي هم بياد دلم نميخواد پا بشه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
8

منم مث توام همیشه پا میشم کلی کمک میکنم ینی کل  آشپزخونه طرفو مرتب میکنم بد میرم خونم

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر ب وقت سالگرد ازدواج❤                                             الهی هرچی عاشقه برسن به هم😍❤خدایا شکرت 😍

منم میکردم شوهرم جمعم کردگفت مثل بچه ادم بشین جات مگه اینا براتو میکنن😂😂😂

حالا خوب شدم هرکی برام بکنه براش میکنم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

فک کن من مادرشوهرم شب میاد خودشون میگن بریم اونطرف بعد پدرشوهرم هی ب زنش میگه تو بشین محبوب شام بذاره 😣😣😣😣

1601
عروس دایی من اینجوریه فرض کن پاگشاش کرده بودیم پاشده بود ظرف بشوره😁 کلا نمیتونه بشینه دیگه

منم تو تموم پاگشاهام خونه هرکی رفتم کلییی کار کردم

راستی نی نی کی دنیا میاد طبیعی یا سزارین!؟

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر ب وقت سالگرد ازدواج❤                                             الهی هرچی عاشقه برسن به هم😍❤خدایا شکرت 😍
شما خیلی اشتباه میکنی دوست عزیز .من هر جا برم کار میکنم ولی خونه مادرشوهر اونم هرروز یه کم زیاده روی ...

راس میگی واقعا ولی از اول خودم اشتباه کردم

1578