2733
2734

سلام دوستان متاسفانه من پنج ساله مبتلا به عفونت های قارچی وزخم میشم هر بارم پیش هر کسی رفتم کامل درمان نشدم و مجددا مبتلا شدم طوریکه الان شیش هفت ماهه مریضم ولی دیگه رقبتی برام نمونده چون اکثرا کمکی نتونستن بکنن،فقط خواهش میکنم اگه تجربه درمانی خوبی از دکتری دارید بهم معرفی کنید خیلی خسته شدم حوصله دکتر عوض کردن ندارم

/////خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است \\\\\\

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر زهرا امیدوار (( پل سید خندانه )) 

نازنین اریا نژاد (( فلکه دوم تهرانپارس ، فقط برای عفونت و‌ زخم داروهاشو قبول دارم برای زایمان و‌ناباروری نه))

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2728

عزیزم من به نظرم از آلوئه ورا ژلی فوراور ،کرم پروپولیس فوراور و Aloe soap forever 

بگیر بزن روی عفونت ها و زخمهات عالین واقعا آمریکایین نمایندگیشون تو دبی هستش که من همیشه به یه خانم سفارش میدم واسم بیاره 

اما برین راجع بشون بخونین سایت های خارجی 

یعنی شاید تو دو هفته یا کمتر کامل درمان میکنن

2738
دکتر نازیلا بقایی .نظام اباد روبروی پاساژ امیر خیلی خوبه و مههههربوووون 

منم درمان نشدم .فک نکنم بطور کامل درمان شی ک تا اخر عمرت نگیری ولی من الان سالی ۲ بار مبتلا میشم اگ واقعا واقعا رعایت نکنم .من تو خونه شورت نمیپوشم .و اگ احساس عفونت کنم زود میرم دکتر ولی این دکتر خوبه از نظرمن .

از کرم کلوتریمازول تا به حال استفاده کردی؟  شستشوی واژن با بهارنارنج و گلاب هم خیلی خوبه

کلوتریمازول تا دلت بخواد استفاده داشتم فایده نداره

/////خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است \\\\\\
2706