2726

سلام عزیزم من ۱.۴تیروییدم ولی دکتر غددگفت تا روز زایمان باید قرص بخوری

قبل اقدام ۲.۲بود 

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

نگران نباش خیلی زیاد نیست ولی تو بارداری زیر ۲ باشه بهتره برو دکتر خودش لووتیروکسین میده

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
1.4 که طبیعیه واس چی قرص داد؟ 

برای اینکه عزیزم گفت تو بارداری هورمون تغییر میکنه 

این عدد بالا پایین میشه باید تا روز زایمان بخوری 

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
واسه من  قبل بارداری هم تقریبا تو همین رنج بود

من قبل عید ازمایش چکاپ دادم ۴.۲ بود دکتر زنان گفت اصلا اقدام نکن تا پایین بیاد دوماه قرص خوردم ۲.۲شد بعد رفتم متخصص غدد و به ۱و خرده یی رسید اقدام کردم

دکتر غدد هم کفت تا پایان بارداری باید همینقدر بمونه کنترل شه

من قبل عید ازمایش چکاپ دادم ۴.۲ بود دکتر زنان گفت اصلا اقدام نکن تا پایین بیاد دوماه قرص خوردم ۲.۲شد ...

آها پس قرص مصرف کردی  من قرص نخوردم . عزیزم انشالله که بسلامتی زایمان کنی. 

با بارداری هر دفعه یه دغدغه همش استرس وارد میشه 

خدایا فقط به امید تو. 
آها پس قرص مصرف کردی  من قرص نخوردم . عزیزم انشالله که بسلامتی زایمان کنی.  با بارداری هر ...

ممنون گلم

انشالله شماهم بسلامتی زایمان کنی