1507
1411

منو شوهرم چند وقت پيش دعوامون شد منو زد 

من تو حرفا به مادرش گفتم نه به عنوان شكايت به عنوان يه اتفاقي كه افتاده

من خيلي ادم سفتيم اصلا از مسائلم به كسي نميگم اونروز هم شوهرم تو يه شرايطي قرار داد منو كه مجبور شدم بگم چون داشت به ضررم ميشد 

بعد از اونم شوهرم باااز طلبكار شد كه چرا به مادرم گفتي چون مادرش خيلي دعواو نصيحتش كردو كلا يه مدت باهاش قهر بود بعد شوهرم رفت منو با خااااك يكسان كرد پيش مادر شوهرم يعني جلوي من ز زد بهش ولي 

مادرش نميدونس اون موقع من كنارشم شوهرم تااااا ميتونست از من به مادرش بد گفت كه اره من هر كاري ميكنم مقصرش زنمه ببينين منو به كجا رسونده كه من اينجوري عصبي شدم شما رفتاراي اونو نميبينين من نميام بشينم از بدياي زنم بگم ولي اون اومده بديامو گفته حالا شما با من اينجوري شدين (خداي من شاهده همه ي دوستامونم ميدونن چقدر صبورم چقدر باهاش راه ميام ) از خودش انقدرررر دروغ گفت پشت سرم من فقط تو شوك بودمو بي صدا اشك ميريختم حتي توان گريه كردنم نداشتم  

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1484
1432
همیشه اخلاقش اینطوری یا داره باهات لجبازی میکنه؟؟

عصبي شدن و زدنش جديدا اينجوري شده 

ولي اينجوري دروغ گفتنش اولين بار بود ميديدم جلو خانوادش اينجوري منو تخريب ميكنه هميشه منو رو سرش ميذاشت 

مادرش واقعا زن خوبيه من خيلي دوسش دارم ولي از اون روز به بعد هر دفعه حرف ميزنيم ميگه شمام بايد سياست ...

ای کاش نمیگفتی ب مادرشوهرت.مادرشوهرت زن خوبیه معلومه ولی تو زندگیتون نیست که. اگه این حرفو زد بگو اصلا من بی سیاست نباید مرد دست رو زنش بلند کنه.از این به بعد هم هیچ حرفی از مشکلاتت ب نفر سوم نگو فقط برو پیش مشاور خانواده.چهره خودتو خراب نکن

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396

شما که میگی من مسایلمو نمیگم پس چطور میگی هروقت حرف میزنیم میگه باید سیاست یاد بگیری ؟؟؟پس تعریف میکنی و گله میکنی که میگه ...از نظر من هم شما یاد نگرفتید مشکل رو حل کنید و 2 تا مشکل بزرگ دارید ...

اول شما شوهرتو خطاب قرار نمیدی و باهاش حرق درست نمیزنی دقت کن حرف درست 

دوم شوهر شما عین بچه ها فرافکنی میکنه و دوست داره خودشو مورد قبول و شما رو از چشم بندازه

شما که میگی من مسایلمو نمیگم پس چطور میگی هروقت حرف میزنیم میگه باید سیاست یاد بگیری ؟؟؟پس تعریف میک ...

بعد از اون كه گفتم دست روم بلند كرد هر چند وقت يه بار كه منو ميبينن ميپرسه رفتار فلاني چطوره خوبه؟ من حتي ديروزش دعوام كرده باشيم ديگه نميگم ميگم الحمدلله خوبه 

ولي باز ميگه اره خانم بايد سياست داشته باشه شمام سياست ياد بگيري قلقش دستت بياد خوب ميشه و از اين قبيل حرفا

1508