2737
2734
عنوان

طلاق و بچه ام

316 بازدید | 30 پست

دوستان پیرو تاپیک های قبلیم من میخوام جدا بشم و یه پسر 8 ساله دارم با توجه به شرایط همه میگن به به پدرش. قانون هم میگه از سن نگهداری‌ توسط تو گذشته. خودمم بیکارم و پدرمم بازنشسته است و نمیتونم آنچنان به بچه م برسم. نظر شما چیه. اگه بدم پدرش چه جوری با دلتنگیم کنار بیام؟ 

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️

بچه تونده من پسرم دست شوهرمه ازدوریش داغونم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه تونده من پسرم دست شوهرمه ازدوریش داغونم

مگه میشه ندم. سنش بیشتر از 7 ساله و خانوادم با بچه حمایتم نمی کنن

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
2738
پدرش میده پسرتونو بهت

از اول میگفت نمیدم. اما الان شاید بده که دست و پاش بسته نشه. 

عزیزم اگر پیش پدرش فکرمیکنی خوشبخت تر میشه خب چکار میشه کرد  شما هم نباید زندگیتو تباه کنی

پدرش حد اقل یه درآمدی داره ولی من  چی

2706