1345
1341

اکثرا با هم میریم یا من صبح میرم شوهرم غروب بعد از کار میاد هفته ای یکی دوبار 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350

هر وقت حال کنیم😂

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر من عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم     

من چون خانوادم شیرازن وخودمون تهران..خودم ماهی یکبار..شوهرم سه ماه یکباراینا😒

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی خودم ونی نی تودلیم یه صلوات بفرستید❤❤❤❤❤❤💜💜💜💜بگیدمنم براتون بفرستم 💜💚💜💚💜💚💜

هروقت من برم اونم باهام مياد يه كم ميشينه بعد ميره 

يكي دوساعت بعد مياد دنبالمون

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

خودم هر روز سر میزنم با شوهرم دوسه هفته یکبار

سالها بگذشته از میلاد من.                                        کو یکی مردانه باشد یاد من.                                      من و تنهایی و یک شمع روشن.                                 خدایا نکند باد بیاید😢
1376
هم پنجشنبه هم جمعه خونه پدرتونین؟

آره دیگه. اونا شهر دیگن که یه ساعتو نیم با ما فاصله دارن . پنجشنبه ها بعد از کار شوهرم میریم اونجا تا فردا بعد از ظهرش برمیگردیم 

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞
1226
خب خانواده همسر چی؟

اونا سه چار خیابون باهامون فاصله دارن ‌‌‌‌. تقریبا هر شب بشون سر میزنیم 

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞

یه روز در میون 2 روز در میون

من میرم اونم بعد کارش میاد تا 12 میمونیم

2 هفته ای یه بار یا ماهی یه بارم خونه اونا

البته شغلش آزاده بعضی وقتا تو تایمی که من سرکارم میره خونشون سر میزنه

ولی من با همون 2.3 هفته یه بار میرم با خودش میرم با خودشم میام تنها تا حالا نرفتم