2733
2734
عنوان

امواج دکل ایرانسل + من +جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1732 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه مادرشوهر من دقیقا کنار خونه ای بود که دکل ایرانسل روش بود.  بنظر من که امواج درسته مفید ن ...

اره منم میگم اگه تا این حد مضره چرا میارن تو جاهای مسکونی

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
دو سه ماهه ک اومدن .برا منم مضره؟

والا نمیدونم

البته واسه ما میخواستن دکل بزنن

الان دقت کردم گفتی دیشه نمیدونم چقدر ضرر داره

از کسی که بهتر میدونه بپرسین جاریتم به دکتر بگه   

2731
مرسی از دلداریت😟

خوب دروغ بگم با یه سرچ تو نت میتونی تحقیق کنی الان حتی گفتن سشوار ممنوفه چون امواج برقی برای مغز ضرر داره دیگه اگه دلداری میخوای باید بگم نه عزیزم چندتا گلدون کاکتوس بزار دور تا دور خونت امواج رو دور میکنه 😁

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
دکل بی تی اس رو معمولا طوری نصب میکنن که امواج مستقیمش به آدما برخورد نکنه بین 200 تا 300 متر فاصله ...

مرسی از پاسختون ..واقعا استرسشو داشتم ..باز خوبه یه جواب علمی دادین شما ..ممنونم

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2738
خونه مادرشوهر من دقیقا کنار خونه ای بود که دکل ایرانسل روش بود.  بنظر من که امواج درسته مفید ن ...

تو ایران کی برای چی اعتراض میکنه الان اب الوده .هوای الوده . پالم و وایتکس تو شیر و گرونی و چال و چوله های خیابونا و ماشینهای داغون کی اعتراض کرده که واسه دکل ایرانسل کسی دلش بسوزه اعتراض کنه 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
خدایا چقد نامرد!!!!! مگه نمیدونه جاریت بارداره!!!! فوقوووولاااااده ضرر داره واسه جفتتون!!!!!

تا یکسال از قراردادشون  صاحب خونه اجازه انجام چنین کاری رو نداشته چون طبق قرار داد تا یکسال جز تعمیرات واجب صاحب خانه حق هیچ تغییر و تصرف و دخالتی نداره در ملک 

زن.عموی شوهرم.

بخاطر این امواج نصف بدنشو تخلیه کردن

سرطان گرفته

رحم.تخمدان.کیسه صفرا.یه کلیه

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
زن.عموی شوهرم. بخاطر این امواج نصف بدنشو تخلیه کردن سرطان گرفته رحم.تخمدان.کیسه صفرا.یه کلیه

جدی؟ دکل نزدیکشونه

جدی؟ دکل نزدیکشونه

بله عزیزم

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨